ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שלא יעבדו עליכם 

שלא יעבדו עליכם

 
 
הילה בקמן

איך מזהים חיוך מאולץ, איך נראים הילדים של הסימפסונס, התערבויות לעתיד הרחוק והדברים שאנשים קונים ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חייך, אכלת אותה

 
האם אתם יכולים להבחין בין חיוך אמיתי למזויף? זאת ההזדמנות שלכם לגלות עד כמה מחודדים החושים החברתיים שלכם. אחרי שמלאתם את הפרטים המבוקשים, יוצגו לפניכם עשרה צמדי צילומים (שחלקם יופיע במהופך), תתבקשו להקליק על התמונה שבה האדם מחייך מכל הלב ואחר כך תגלו בכמה צדקתם. בסוף מאי יתפרסמו המסקנות של הניסוי, שכפי הנראה, יתבססו על חתכים של גיל, מין ומדינה.
 

הילדים של בארט וליסה

 
'אם הם היו מזדווגים' הוא שמה של פינה בתוכניתו של קונאן אובריין, בה אנו זוכים לחזות בצאצאי הזוועה של סלבז מצודדים. כאן תוכלו להתוודע אל כל המוטציות ההוליוודיות שהנדס אבוריין ברוב טובו השופע. בהשראת אותה פינה, נולד הרעיון לזווג בין תושבי ספרינגפילד - העיירה של משפחת סימפסון, והרי התוצאות.
 

בוא נתערב

 
"לפחות אדם אחד חי בשנת 2000 יחיה גם בשנת 2150", "עד שנת 2025 לפחות 50 אחוז מתושבי ארה"ב ישאו בתוך גופם סוג של טכנולוגיה, למטרת זיהוי ואיתור". אלו רק שתיים מהתחזיות ב- Long Bets, המשמש זירת תחזיות תחרותיות מהנות, מעניינות וארוכות טווח, בו המהמרים מסכנים את כספם למטרות פילנטרופייות ומתפלמסים על הימורי הבעד והנגד. אז אם אתם אוהבים להתנבא, להתפלפל, להמר ולא למטרות רווח, זה האתר בשבילכם.
 
 

איכס על אוכל

 
יש אנשים שאוהבים לאתגר את עצמם, כי בסופו של הישג מגיע הסיפוק. אבל מה גורם לאנשים להירתם למשימות בלתי אפשריות שבסופן, תחת הסיפוק מגיעה הבחילה? אולי רדיפת תהילה (?) היא זו שגרמה לאנשים האלה לאכול כפית קינמון, לשתות בקבוק טבסקו, לחסל חצי צנצנת של חזרת ב- 10 דקות, או לאכול צרצר חי, ולתת למצלמה לעקוב אחרי התהליך מתחילתו (נשימה העמוקה), דרך יסוריי האמצע (הכחשה ואחריה השתנקויות), עד סופו (מעל הפח הקרוב), ואולי סתם אי שפיות.
 

ממש מציאה

 
מי (לעזאזל) היה קונה את זה? - נקרא כך כמחווה לשאלה הבלתי נמנעת שמתעוררת נוכח פריט תמוה כזה או אחר שמוצע למכירה פומבית באינטרנט, וברוך בורא הרשת, יש הרבה כאלה. כאן תמצאו את המיטב שבמיטב של מצעד הדברים הכי מזעזעים והכי מגוחכים שאפשר לרכוש ברשת, ופרשנויות מצחיקות לצדם.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by