ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחזית אסטרולוגית ל13.1.2000 

תחזית אסטרולוגית ל13.1.2000

 
 
יואב ברצ`יק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלה
יום טוב במיוחד צפוי לכם, הפתעות צפויות לכם דרך בחינות קלות או הישגים העשויים להגיע ללא מאמץ מיוחד, הזמנה מפתיעה המתקשרת לחו"ל, יוזמה או התחלה מסוימת של קשר שעשוי להעסיקכם בחודש הקרוב. לאלה מכם הטסים היום, זהו יום מוצלח, תוכלו ליזום וליצור מצבים בעלי עוצמה לטווח ארוך בתחום הקריירה והקידום האישי. גם באהבה זהו יום מפתיע, קשרים עשויים להתפתח במהלך נסיעה , לימודים או דרך אחת הפעילויות שלכם היום , הכל יקרה באופן לא מתוכנן . מומלץ להיעתר להזמנה חברתית שתגיע היום, אתם עשויים ליהנות באופן מיוחד.

שור
יום רגיש צפוי לכם מבחינה בריאותית, אתם עלולים להרגיש חולשה עם היבטי שפעת או התקררות, אתם מוטרדים בימים אלו בקשר לנושא הבית או יחסי המשפחה, שיקול דעת פזיז בתחום רכישה או מכירה עלול לגרום לכם להצטער על צעדיכם, הבטחות הניתנות כרגע לעזרה מצד בני המשפחה עלולות להסתיים באכזבה, מוטב בימים אלו לסמוך על עצמכם בעיקר .יחסים זוגיים נעשים מתוחים מיום ליום, ייתכן ומדובר בצעדים ובתוכניות של בן הזוג שמעוררות בכם התנגדות או חוסר יכולת השלמה.

תאומים
יום טוב צפוי לכם, אתם עומדים לשפר את מעמדכם וליצור עמדת זינוק טובה יותר בתחום הקריירה, משאי ומתן יישאו פרי, ויכולת השכנוע שלכם היום תהיה מרשימה. ייתכן ותיאלצו עבור התחלות חדשות להיפרד משותפות או להתמודד באופן גלוי על בעייתכם בעניין. נסו לא לפתח אופטימיות יתר שתשפיע על כושר שיפוטכם. ביחסים זוגיים קיימת מגמה של פרידה בעיקר יחסים המבוססים על הבטחות לא ממומשות, בני זוג לא יסכימו לקבל תירוצים נוספים. לעומת זאת פנויים עשויים להיסחף בימים אלו אחר קשר באופן מוגזם תוך שבוע ההתלהבות תצטנן.

סרטן
יום בעל חשיבות בתחום הקריירה, אתם מתמודדים היום עם עמדה טובה יותר , תוכלו לעמוד על שלכם ולהשיג יתרונות חשובים, החל מהעלאה, תפקיד והתמודדות הקשורה ברעיון שתוכלו להיענות לו. מעבידים מעריכים את יכולותיכם ומעניקים לכם בימים אלו הזדמנות ליצור וליזום באופן עצמאי. יחסי עבודה חיוביים, תוכלו לזכות בשיתוף פעולה. חשוב לא להיכנס להוצאות גדולות בימים אלו למרות השיפור האופטימיות שלכם עלולה לשבש את שיפוטכם ואתם עלולים ליצור בעיה פיננסית שלא לצורך.

אריה
יום טוב במיוחד בכל מה שקשור לתחום הלימודים, פרסום נסיעות ובחינות, תוכלו היום לשפר את מצבכם בכל אחד מהנושאים הללו. מאידך יחסים כרגע עלולים להיות רגישים יותר, בני זוג עלולים לבטא הסתייגות מדרככם החדשה או מהחלטות שכרגע נעשות בחייכם, ולהתרחק באופן פוגע. לפנויים אלו ימים של הזדמנויות לקשרים אך לא מחייבים בשלב זה. היו מחושבים בתחום הפיננסי, כספים שתקבלו כרגע תאלצו להשקיע בנושאים חשובים, הימנעו מהשקעות ספקולטיביות גם אם ההבטחות נראות מבטיחות כנ"ל לגבי עבודה או תפקיד שהובטח המציאות עלולה להתברר פחות וורודה.

בתולה
יום חשוב בתחום הרכוש והצד הפיננסי, עזרה שתגיע אליכם תסייע בעדכם לבנות או ליזום פרויקט החשוב לכם, אם מדובר בהשקעה או בבית לגור בו. ייתכנו טיפולים ברכוש משפחתי בהצלחה מלאה. הימנעו מהשקעות בתחום הנזיל כמו ניירות ערך וכל מיני רעיונות ספקולטיביים, תלכו על נושאים מוצקים יותר נדל"ן ודומיו אם מדובר בהשקעה. ביחסים זוגיים עלולים להיות מתחים הקשורים בגישות שונות בתחומים המוזכרים, בני זוג עלולים בקרוב לנסוע בגין תפקיד אירוע או עבודה, זה עלול להיראות לכם תזמון מאוד לא מתאים.

מאזניים
נושא הזוגיות ושותפויות יעסיק אתכם במיוחד, אלו ימים של פריחה ביחסים וצורך לבנות וליצור תוכניות משותפות, לפנויים ימים אלו טובים במיוחד להיכרויות משמעותיות. נושא הבית מעסיק עדיין, וקיימים נושאים שאינם פתורים, הימנעו מתוך פזיזות ורצון לסיים לעשות צעדים פזיזים, לא שקולים בעיקר אם הנכם עוסקים במשאי ומתן עם קבלנים, משפצים וכדומה. התייחסו לפרטים הקטנים שם אפשר יהיה להרוויח מכם מבלי שתשימו לב. הבטחות שניתנות מבני המשפחה בדבר עזרה נעשות בתום לב אך עלולות שלא לצאת לפועל.

עקרב
יום של הזדמנויות פיננסיות טובות, תוכלו לשפר את יכולותיכם להרוויח או לקבל העלאה כספית. אתם חיוניים כרגע במערכת, וההשפעה שלכם דומיננטית. חשוב לשמור במשאי ומתן על הדקויות, מישהו עלול להבטיח לכם הבטחות על מנת "להוריד" אתכם מעליו, לא מומלץ לסמוך על הבטחות בתחום העבודה , כמו עמידה בלוח זמנים, הספקת דבר שאתם זקוקים לו, או קבלת תשובה על מועמדותכם. לעומת זאת תוך שבוע יחול מפנה חיובי הקשור למשהו לו אתם מצפים כבר. חשוב בימים אלו לא להיכנס לשאננות זאת עלולה לטפוח על פניכם.

קשת
יום טוב צפוי לכם, אתם משתחררים מבעיה המתקשרת עם נושא יחסי המשפחה, מגיעים לפתרון חלקי, מכיוון שדברים שאינם פתורים תוך שלושת הימים יגיעו שוב לעימות מחודש והפעם זה עלול להיות בעייתי יותר. מאידך התחום היצירתי שלכם היון במיטבו, קשרים ויחסים עם ילדים יגרמו לכם סיפוק ושמחה. לפנויים זהו יום רומנטי מוצלח, להיכרויות משמעותיות. היו זהירים בתחום הפיננסי, אתם נוטים לראות כרגע את חצי הכוס המלאה, וקלים יותר בנטייתכם לבזבז ולרכוש, על כך אתם עלולים להצטער תוך ימים. הערב מתאים לביקורים מהנים, ובשורות משמחות המזמינות אתכם לאירוע חברתי .

גדי
יום הקשור לענייני בית ומשפחה, טוב ומוצלח למכירה ומשאי ומתן, תוכלו להשיג יתרונות משמעותיים, אך חשוב שתקפידו לשמור בדיסקרטיות על אינפורמציות המגיעות אליכם. היו זהירים בימים אלו בכל מה שקשור להשקעות, ייתכן והיו לכם רווחים ספקולטיביים המעודדים אתכם לסכן את כספכם, אך ימים אלו מבטאים שיפוט בעייתי, הבטחות שווא, ופיתויים שלא לצורך. הערב מתאים לאירוח חברים, והזדמנות לשפר את חיי החברה שלכם.

דלי
יום טוב במיוחד צפוי לכם, מתאים לנסיעות ביקורים ומפגשים הקשורים בקידום רעיונות, ראיון אישי, שיפור משאי ומתן וכל מה שצריך בו את כושר השכנוע שלכם. חשוב בימים אלו להקפיד בנהיגה ולא להפגין בטחון עצמי מופרז. עזרה המובטחת כרגע עלולה להתברר כהבטחת שווא. יחסים סודיים מתפתחים בימים אלו ועלולים להתברר כגורם בעייתי בחייכם, אתם עשויים לגלות התלהבות רבה עד אובדן כושר השיפוט אך עובדות עשויות להוכיח לכם שבחירתכם הייתה בעייתית.

דגים
יום טוב בכל מה שקשור בתחום הפיננסי, הצעת עבודה עשויה לשפר את מצבכם הכלכלי, ידיעות בדבר רווחים צפויים יעודדו אתכם, יום מתאים להסדרים פיננסיים, שיחות בדבר העלאה, משאי ומתן עם מעבידים, חתימות על חוזים, ההתרחשויות כרגע בחייכם מהירים במיוחד, קשה לעקוב אחריהם ובוודאי לעכלם. קשה להימנע ממשגים במצבים אלו, אך מומלץ להתייחס לעובדות על פי סדרי עדיפויות. נדרש מכם הרבה, היות ולקחתם אחריות כבדה על כתפיכם, עם זאת תיאלצו כרגע לערוך וויתורים בתחום החברתי, למרות הזמנות מרובות המגיעות אליכם בימים אלו.

בשיתוף http://www.mystic-age.com
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by