ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ההסתדרות: האקר שיבש את תוצאות הסקר שלנו 

ההסתדרות: האקר שיבש את תוצאות הסקר שלנו

 
 
עידו קינן

מי אחראי לניצחון הגורף של משרד האוצר בקמפיין המקוון של ההסתדרות? בהסתדרות טוענים שמדובר בהאקר, אבל מתעקשים לא לפנות למשטרה; בעקבות פניית "חיים ברשת", יוסר הקמפיין מהרשת; פרסום ראשון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האקר פרץ לסקר מקוון של ההסתדרות החדשה והיטה את תוצאותיו, כך אמר היום לחיים ברשת דדי פיק, אחראי האינטרנט וחבר מערך הדוברות של ההסתדרות החדשה. הסקר מעניק הפסד צורב לעמדתה של ההסתדרות, שקוראת להקמת ועדה לבדיקת הרפורמה בפנסיה. בעת כתיבת שורות אלה, המתנגדים לתוכנית מהווים רוב של כמעט 70 אחוזים.

הסקר מופיע בקמפיין מקוון של ההסתדרות, שהושק בתחילת השבוע. סיסמת הקמפיין, אותו הגה משרד הפרסום מורדי גורן, היא: "ביבי או פרץ – מי מפחד מהשופט שמגר?". הקלקה עליו מובילה לעמוד הסקר, ששואל: "האם אתה תומך בהקמת ועדה בלתי תלויה שתכריע בנושא הרפורמה בפנסיה בישראל?"
 
 
"זה נמצא בדקות אלה בבירור, כי חדר לנו האקר ושיבש את התוצאות", אמר פיק לחיים ברשת. "הדבר התגלה אתמול בצהריים. בבוקר בדקתי את הסקר, וזה היה 54-46 לטובתנו, שזו תוצאה ריאלית. ב-17:30 התוצאות פתאום התחלפו. גם אם היה 70-30 לטובתנו, לא הייתי מאמין".

אתם יודעים מאיפה הגיעה הפריצה, והאם היא נובעת מסיבות פוליטיות?
"לא יודעים. אנחנו בודקים את המקור לזה".

תערבו את המשטרה?
"לא נראה לי, אבל אנחנו בודקים את כל האפשרויות".

כשעלה הסקר, ניתן היה להצביע ממחשב אחד מספר לא מוגבל של פעמים. פיק אמר שבעקבות הפריצה, שונה הסקר כך שלא תהיה אפשרות להצביע יותר מפעם אחת. בעקבות פניית חיים ברשת, הוציאה ההסתדרות הודעה על הורדת הקמפיין עד לבירור העניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by