ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אז איך עושים כסף מהבית? 
 
 ללכת לקולנוע, לקנות פלאפל וגזוז   
 
מערכת חיים ברשת

פשוט מאוד, מדפיסים אותו. על פי אזהרה שהוציאה חברת אבטחה, כנראה שיותר ויותר מאיתנו חושבים שזה רעיון לא רע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם, אם רצית לקנות מדפסת צבעונית איכותית, היית צריך לשבור תוכנית חסכון בבנק. היום אתה שולף 400-500 שקל, ומקבל מכשיר שמכין לך עותקים מרהיבים של יצירות אומנות. מחר, כשתרצו להחליף את המדפסת שלכם, אולי אפילו לא תוציאו את 500 השקלים מהבנק. אתם פשוט תדפיסו אותם.

חברת De La Rue, המתמחה באבטחת דפוס, טוענת כי כבר היום הופכות המדפסות הזולות והאיכותיות למכה כלכלית אמיתית, כשהן משמשות לקיומה של תעשיית זיופי שטרות בקנה מידה שטרם נראה. על פי החברה, יותר ויותר אנשים מדפיסים כסף באופן לא חוקי, ואז מכניסים אותו למחזור, בדרך כלל דרך מקומות חשוכים כמו פאבים ומועדוני לילה.

על פי De La Rue, הבנקים והממשלות עדיין לא הבינו מה נופל עליהם. "נדמה שיש הערכה מועטה של הבעיה, ותחושה מועטה עוד פחות של חירום. הבנקים המרכזיים בעולם נאלצים עתה להתמודד עם כמויות הולכות וגדלות של כסף מזוייף, שמקורו במדפסות הזרקת הדיו הצבעוניות".

בעבר, כשמדפסות הצבע המשובחות היו יקרות וספורות, הוטבעה בהן מגבלת פרטים, לפיה לא ניתן היה להדפיס תמונות בעלות מבנה דחוס כמו של שטרותה כסף. המדפסות של היום אינן נושאות עליהן מגבלה שכזו. ב-De La Rue חושבים שהמגבלה הזו צריכה לחזור, אבל יצרניות המדפסות, שהפעם חושבות כמו שצריך, חוששות מכך שהשמת מגבלה כזו תמנע מאיתנו להדפיס גם תמונות תמימות בעלות פרטים מרובים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by