ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת קשה על הצעת החוק נגד ספאם בארה"ב 
 
 
מערכת חיים ברשת

קבוצות להגנת הצרכן זועמות על כל שהחוק המוצע מתיר לסוחרים להפציץ את תיבות הדואר של הצרכנים, כל עוד הם לא משקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעת החוק האמריקנית נגד ספאם, שמזדמזמת מזה חודשים ארוכים, הוצגה בשעה טובה לציבור אכול הכעס והתסכול. הצעת החוק, שהוגשה על ידי חבר הקונגרס הרפובליקני ריצ'ארד בר מדינת צפון קרולינה, היא תוצר של חודשי משא ומתן בין מחוקקים רפובליקנים, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.

הצעת החוק, הזוכה לביקורת עזה מצד קבוצות להגנת הצרכן בארצות-הברית, גורסת עונש לכל מי שבספאם שלו מופיעים פרטים לא נכונים (כגון שם השולח, כותרת שאין לה קשר עם תוכן המייל, פרסום של מוצרים פיקטיביים וכדומה), אך מתירה למעשה לבעלי עסק להטריד אותנו במיילים מסחריים "לגיטימיים" ככל העולה על רוחם.

"איננו מבינים כיצד, לאור הזעקה הציבורית לעצור את הספאם, תגובת הקונגרס היא חקיקה שמגינה על משווקים ומונעת מהצרכנים את הזכות להעזב לנפשם", מסרה הקואליציה נגד מיילים בלתי קרואים.

גם חברת הקונגרס הת'ר ווילסון מניו-מקסיקו, שהגישה הצעת חוק קודמת לבלימת הנגע, ביקרה את ההצעה החדשה, וטענה כי יש בה פרצות רבות מדי וכי היא מציבה בפני רשויות אכיפת החוק רף גבוה מדי.

אבל הצעת החוק צפויה לזכות בתמיכה רחבה בבית הנבחרים האמריקני. בקרוב אמור לדון גם הסנאט בהצעת חוק דומה, פרי עבודתם של הסנאטורים קונראד ברנס ממונטנה (רפובליקני) ורון וויידן מאורגון (דמוקרט).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by