ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סטיב באלמר נפטר ממניות מיקרוסופט 
 
 
מערכת חיים ברשת

המנכ"ל המשוגע של ענקית התוכנה, ואחד מהאנשים העשירים בתבל, מכר מניות בשווי מיליארד דולר במכה אחת. "נותרתי מחוייב לחברה", אמר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סטיב באלמר, המנכ"ל של מיקרוסופט, הוא באמת איש מרתק. מי שלא ראה אותו נושא פעם דברים בפני חבר עובדיו, לא ראה כריזמה פסיכוטית בימיו. ומסתבר שלא רק הדרכות הוא עושה ברעש גדול, אלא גם את העסקים הפרטיים שלו. כך פתאום, אחרי שנים בהן החזיק את מניות מיקרוסופט שלו צמוד לחזה, מכר באלמר מניון בסך לא פחות ממיליארד דולר, לטענתו כדי לגוון את תיק ההשקעות שלו.

ההצמדות למניות החברה היתה כשלעצמה יוצאת דופן. ביל גייטס, כמו רוב בעלי המניות הגדולים בענקיות ההיי-טק וענקיות העסקים בכלל, מוכר מדי פעם מניות של החברה. אבל באלמר החזיק במניות שלו במשך 12 שנים, עד שנפטר מחלק גדול שלהן בבום אחד. אופייני.

"הגם שמדובר בעניין פיננסי אישי", אמר באלמר בהודעה מיוחדת שהוציא, "אני רוצה להיות ברור בקשר לזה כדי להמנע מבלבול. נותרתי נלהב לגבי יכולתה של הטכנולוגיה שלנו לשנות חיי אנשים, ונותרתי מחוייב למיקרוסופט כתמיד". דומה שהמשקיעים קיבלו את ההודעה של באלמר כפשוטה, ומניית מיקרוסופט עלתה בשישה סנטים במהלך יום המסחר של חמישי.

רק לידע כללי, באלמר השתכר השנה 545,500 דולר והוסיף על שכרו עוד 205,810 דולר בבונוסים. ברשימת האנשים העשירים ביותר בעולם ממוקם באלמר במקום השישה-עשר, עם 11.1 מיליארד דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by