ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
עיבוד תמונה 
משטרת הפוטושופ ובר רפאלי 
 
עיבוד תמונה |
 
דורון פישלר

האמנם תמונות העירום של בר רפאלי שקיבלתם במייל אמיתיות? והאם גם כוכבת "הישרדות" נפלה קורבן למגפת נשירת הפטמות? משטרת הפוטושופ חוקרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בטור זה יופיעו תמונות של בר רפאלי בעירום. אל תמשיכו לקרוא אם אתם לא רוצים לראות תמונות עירום של בר רפאלי. חשבנו שכדאי להבהיר מראש שיהיו כאן תמונות של בר רפאלי בעירום, רק כדי שלא יהיו לאף אחד אשליות בקשר לעובדה שיש כאן תמונות של בר רפאלי ערומה. ההצהרה הזאת לא נובעת, חלילה, מרצון לסחוט הרבה כניסות מחיפושי גוגל נפוצים כגון "בר רפאלי תמונות עירום" או "תמונות בעירום מלא של בר רפאלי". ככה אתם מכירים אותנו?
 

תמונות עירום של בר רפאלי?

 
בערך חצי דקה אחרי שפרסמנו את הטור לפני שבועיים שעסק בזיופי תמונות עירום של סלבריטיז נחתה לנו בתיבת הדואר סט של תמונות עירום של בר רפאלי, ששלח לנו אייל, שקיבל אותן בפורוורד מעינב, שקיבלה אותן ממעיין, שקיבלה אותן משמואל דרך אפי, ורד ורעות, וכל אחד מהם שלח את המייל לעוד עשרה אנשים לפחות - כך שאנחנו יכולים לומר בבטחון מלא שהתמונות האלה "נפוצו ברשת הישראלית" לאחרונה. זמן קצר לאחר מכן קיבלנו את אותו הסט גם מדוברמן, ששאל גם הוא, "האמנם שייכות הפנים הללו לציצי הזה?".
 
בר רפאלי בעירום מזויף (למעלה; הארנב הוא תוספת שלנו) והתמונה המקורית (למטה)
 בר רפאלי בעירום מזויף (למעלה; הארנב הוא תוספת שלנו) והתמונה המקורית (למטה) 
 
ובכן רבותי הסקרנים, התשובה החד משמעית היא כן ולא. האם בר רפאלי בילתה חלק גדול מזמנה לפני מצלמות כשהיא לא ממש לבושה? כן. האם הגוף בתמונות הוא שלה? ברובו, כן. ובכל זאת התמונות האלה מזויפות. הגב' רפאלי (כשאומרים את זה ככה היא נשמעת כמו מורה למלאכה) התפרסמה בזכות צילומים למגזינים כמו Sports Illustrated או Esquire, שמקפידים על "קוד בלייזר": כן סקסי, כן עירום, אבל בלי שממש יראו משהו. או במילים פשוטות: בלי פטמות. לפלייבוי ומגזינים מסוגו, שבהם פטמות הן תנאי הכרחי, היא עדיין לא הגיעה.
 
תמונת ה"עירום" (מימין), לעומת תמונת המקור (משמאל)
 תמונת ה"עירום" (מימין), לעומת תמונת המקור (משמאל) 
 
 
בינתיים, כל תמונות העירום המפורשות של בר רפאלי הן מזויפות. בניגוד לרוב המקרים בסגנון, כאן לא לקחו את הראש של רפאלי והדביקו אותו על גבי גוף של דוגמנית עירום, אלא לקחו תמונות אמיתיות שלה שבהן היא ממילא לובשת מעט מאוד, והורידו ממנה פוטושופית את המעט הזה. רבות מהתמונות בסט מבוססות על תמונות מפורסמות מאוד, שכל חיפוש קליל על שמה של Bar יציף מיד, ולכן קל להשוות בין תמונות ה"עם" וה"בלי".
 
התמונה המקורית (משמאל) והזיוף (מימין)
 התמונה המקורית (משמאל) והזיוף (מימין) 
 

הצוואר של בר

כל זה לא אומר שהתמונות המקוריות, אלה שלקוחות מהמגזינים, הן לא מטופלות. נהפוך הוא. כל תמונת דוגמנות עוברת שיפוץ פוטושופי מאסיבי, כידוע לנו מזמן, וזה נכון במיוחד לגבי תמונות ביקיני וכמעט-אבל-לא-לגמרי עירום. יכול להיות שדווקא התמונות המזויפות הן יותר ריאליסטיות מהתמונות המקוריות. לעולם לא נדע, כי מגזינים ופרסומות משתמשים בפוטושופיסטים מקצועיים וטובים. בדרך כלל.

לכל כלל יש יוצא מן הכלל, כפי שגילה לנו אדי, ששלח לנו תמונה של בר רפאלי לקמפיין של חברת Rampage. התמונה הזאת, פשע פוטושופ זוועתי במיוחד, עדיין מתנוססת לראווה באתר שלהם, תאמינו או לא.
 
בר רפאלי מתאבקת ה-WWE (צילומסך מתוך אתר Rampage)
 בר רפאלי מתאבקת ה-WWE (צילומסך מתוך אתר Rampage) 
 
בואו לא נדבר על זה שהעור שלה רוטש במידה כזאת שהוא נראה כאילו היא עשויה מפלסטיק. זה סטנדרטי, אחרי הכל.
בואו לא נדבר על זה שהחזה שלה מתנהג באופן בלתי אפשרי פיזית בעליל, בהנחה כמובן שהוא לא עשוי מברזנט או ממולא בהליום.
בואו לא נדבר על זה שירך אחת שלה ארוכה בערך פי אחת וחצי מהשניה.
בואו לא נדבר על זה שהזרוע הימנית שלה, מהמרפק ומעלה, לא מחוברת לשאר הגוף אלא מוטלת שם כמו איבר נטוש של בובת ברבי (מה שיכול להסביר את הפלסטיקיות).
אפילו לא נדבר, למרות שקשה, על כך שגוון הגוף שלה מצד אחד של הכתפיה הוא שונה לחלוטין מזה שמהצד השני שלה - כאילו היא בדיוק חזרה מסשן שיזוף עם חולצה נטולת שרוולים.

מכל זה אנחנו מוכנים להתעלם, אבל הצוואר! אלוהים, הצוואר!! ראינו מתאבקים ב-WWE עם צוואר פחות עבה מזה. אין לה שום כתף מצד ימין, הצוואר שלה פשוט מתחבר ישירות ליד. היא יכולה לבלוע כפית לרוחב, ואפילו לא לשים לב. "גרון עמוק" זה כלום לעומת מה שהולך פה. הפוטושופיסטים של התמונה הזאת עשו את הלא יאומן: לגרום לנו להסתכל על בר רפאלי ולחשוב על הענק הירוק.

וככל שהפעלנו את כישורינו הבלשיים, אנחנו לא מצליחים להבין איך זה קרה. לאנשי Rampage היה חוזה דוגמנות עם בר רפאלי. זה אומר, ככל הנראה, שהיה להם איש עם מצלמה שנמצא בחדר אחד עם בר רפאלי. אדם רציונלי היה במקרה כזה מצלם אותה, ומפרסם את התמונה. מאחר ומדובר לכל הדעות בבחורה לא מכוערת, והיא ככל הנראה לא הגיעה לשם בלי שבילתה תקופה מסוימת אצל המאפר, סביר מאוד שהתמונה היתה יוצאת בין טוב למהמם. אבל לא. הם היו חייבים "לשפץ". לקחת תמונות אקראיות של אברי גוף של בר רפאלי ולהדביק אותן זו לזו בנייר דבק. ולתת לה צוואר בעובי של עץ סקוויה.
 
משמאל: בר רפאלי. מימין: הענק הירוק. לא, רגע, התבלבלנו
 משמאל: בר רפאלי. מימין: הענק הירוק. לא, רגע, התבלבלנו 
 

הישרדות ללא פטמות

נטלי ניב, ספרית
 נטלי ניב, ספרית 
 צילום: Go Under 
 
נטלי ניב היא עדיין לא בר רפאלי, אבל היתה רוצה להיות: זאת אחת המתחרות ב"הישרדות", המוגדרת בתכנית כ"ספרית, נהריה". אנחנו בטוחים שנטלי מאושרת בקריירת הספרות שבחרה לעצמה ושזהו ייעודה האמיתי בחיים, אבל כדי להתפרנס, אתם יודעים, התברר שהיא גם מדגמנת, ככה מדי פעם. מתחרה ב"הישרדות" שהיא דוגמנית?! מי היה מאמין.

אבל זו אינה התגלית המזעזעת האחרונה בנוגע לנטלי. תמונות שצילמה בעבר עבור רשת ההלבשה התחתונה Go Under מגלות שהיא נפלה קורבן למחלה הכה קשה, החמורה ונפוצה יותר משפעת החזירים: מגפת הפטמות הנושרות. במקום שבו למרבית הנשים יש פטמות, לנטלי יש מין עיגול חלק, כאילו במקום פטמה יש לה מכתש. זה כנראה הקורבן שצריכה להקריב דוגמנית (סליחה, ספרית) שנשכרה להציג בגד למבוגרים בלבד בקטלוג לכל המשפחה.

ולטוקבקיסטים שקופצים ואומרים "איזה פוטושופ, זאת מדבקה, אתם לא מבינים כלום": אתם רואים את הדוגמה החוזרת של העלים על הבגד של נטלי? אתם רואים איך שכל "ענף" כזה מסתיים, בתחתיתו, בגבעול קצר ונטול עלים? שמתם לב שבענף הימני ביותר אין גבעול כזה, ושהוא נקטע בדיוק במקום שממנו נעלמה הפטמה? אם זאת מדבקה - זאת היתה מדבקה רדיואקטיבית, שגרמה לגבעול לנשור.
 

נקלעתם לצרה? קיראו למשטרה

נתקלתם בפשע-פוטושופ ברור? ראיתם תמונה חשודה, ואתם רוצים לברר האם היא אמיתית או זיוף? כתבו אל משטרת הפוטושופ ועניינכם יטופל.

לכל הטורים של משטרת הפוטושופ
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by