ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שכנות טובה בפס רחב 
 
 נווה חמציצים, דה פירסט ג`נריישן   
 
מערכת חיים ברשת

חברת טכנולוגיה מציעה דרך לשפר את היחסים בין השכנים: הקמת רשת פס רחב אלחוטית שתקרב בין הלבבות ותחסוך בהוצאות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב נוכל לשתף לא רק קבצים באינטרנט, אלא גם את מחיר החיבור האלחוטי המהיר לאינטרנט. כך לפחות על פי חברת MyZones, המעודדת צרכנים לעבור להשתמש ברשתות wi-fi על מנת לאפשר לעצמם ולכל שכן באזור להצטרף לגלוש על חיבור יחיד.

החברה גם מספקת את הציוד הבסיסי הדרוש על מנת להטיח כי רק האנשים המשתתפים בתשלום, יוכלו להשתתף בחגיגה. לטענת החברה, רבים מהצרכנים הפוטנציאליים היום נמנעים מלהתחבר לרשת בחיבור מהיר, לנוכח העלות הגבוהה של העניין. פה בדיוק מקווה החברה לשנות את פני הדברים.

מה שאנו עושים זה בעצם להפוך את הצרכנים לספקי האינטרנט של עצמם", אמר ל-BBC קלייב מייהו-בג, מנכ"ל החברה. אם עד כה נמנעו חברות רבות המספקות שירותי רשת מלתת עצה ותמיכה לאנשים המעוניינים להקים לנהל בעצמם רתות ביתיות לעצמם ולשכניהם, באה MyZones, והופכת את הקערה על פיה.

לדברי מייהן-בג, ברגע שהלקוח חותם מנוי עם החברה, הוא מקבל אבטחה צמודה וכלים שיסייעו לו להתקין ולנהל את כל המחשבים המצויים על הרשת האלחוטית ולחבר אותם לרשת בפס רחב.

בסוף כל חודש, מקבל כל אחד מהמנויים על הרשת נתונים סטטיסטיים המצביעים באילו מהמחשבים הייתה התעבורה המקסימלית. אך החברה לא עומדת לספק תוכנה שתסייע לאנשים להחליט כמה לגבות מכל אחד, "אם הם רוצים לחייב את השכנים, זה עליהם בלבד", אמר מייהו בג, או במילים אחרות: אנחנו לא נתערב לכם ביחסי השכנות... תשברו את הראש לבד בענייני וועד הבית והפס הרחב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by