ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קאזאה שולתת!!!!!!!1 
 
 
רויטרס

אם לא ידעתם את זה עד עכשיו, הנה זה רשמי: קאזאה עומדת לשבור את השיא שקבעה ICQ לפניה ולהפוך לתוכנה המוּרדת ביותר ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת שרמן נטוורקס הודיעה אמש (ה') כי תוכנת שיתוף הקבצים שלה, קאזאה, עומדת לקבוע היום (ו') שיא חדש ולהפוך לתוכנה הפופלרית ביותר ברשת, עם למעלה מ-230 מיליון הורדות. כשתגיע קאזאה למספר ההורדות הזה, היא תעקוף את תוכנת המסרים המיידים ICQ, ששלטנ עד כה בראש הטבלה.

הפופולריות הגואה של קאזאה מגיעה בעיתוי קריטי מבחינת תעשיית המוזיקה אשר נלחמת מלחמת חורמה בשירותי החלפת הקבצים בבתי המשפט השונים, ומנסה לפתח תשובות רשת משלה, בצורת שירותי הורדת מוזיקה בתשלום.

נכון לאתמול, יישום ה-Kazaa Media Desktop, תוכנת שיתוף הקבצים שמהווה את הסדין האדום מבחינת תעשיית המוזיקה, עקב כך שהיא מאפשרת למשתמשיה להחליף מוזיקה וסרטים בחינם – הורד מהרשת 229,150,955 פעמים, כפי שנמסר מאתר Download.com, השייך לרשת CNET.

מדובר שרמן נמסר כי קאזאה קיבלה ממוצע הורדות של 366,000 הורדות מדי יום, בעוד ICQ קיבלה הערכה של 50,000 הורדות ביום, כפי שנמדד על ידי Download.com.

יש לציין כי המספר אותו מסרה רשת Download.com הוא לאו דווקא המספר הסופי, שכן את התוכנה (וגם את תוכנת קאזאה לייט) ניתן להוריד ממקומות נוספים, אפילו כאן אצלנו, מה שמעיד על כך כי התוכנה אף יותר פופולרית מהנתונים הרשמיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by