ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לינוקס זה כבר מיינסטרים 
 
 יפה לי העניבה? זה של בית``ר   
 
מערכת חיים ברשת

עשרות רבות של מכשירים אלקטרוניים, מהיצרנים המתואגדים יותר של עולמנו, כולם מבוססים על מערכת ההפעלה החינמית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה עובד על פנגווין
 זה עובד על פנגווין   
למי שעוד נדמה שם בחוץ שלינוקס זה איזה סוג של אנדרדוג חשאי, כזה שכל מהותו היא זינוב במחנה המיקרוסופטי הענק, סוג של תא טרור דיגיטלי שולי שכזה, אז כדאי שיחשוב שנית. לינוקס זה כבר האמא של המיינסטרים, ועוד רגע אחד כולנו נוצף בעשרות מוצרים שמופעלים על ידי מערכת ההפעלה ההיא שלא עולה כסף.

אז נכון, לבית שלנו היא עדיין לא בנויה, ומי שמשתמש בה צריך להתפשר אנושות על נוחות. אבל החיים זה של רק מחשבים אישיים. אתר LinuxDevices.com החליט לסקור ולסכם את כל המשכירים החדשים שלינוקס עומדת בבסיסם. קחו למשל את שוק מחשבי כף היד, מה שנהוג לכנות פאלם גם כשזה לא. שארפ, סאן, IBM, קומפאק ועוד כעשר חברות השיקו או תשקנה בקרוב מחשבים שכאלה, הפועלים על לינוקס.
 
וגם זה!
 וגם זה!   
וזה עוד כלום. טלפונים מבוססי רשת מתוצרתן של חברות כמו SK, אריקסון, מוטורולה ופנסוניק פגעו או יפגעו בשוק בקרוב. מדובר בשוק חדש לחלוטין, שחברות הטכנולוגיה הרעבות מוכנות לעשות הכל כדי להכנס אליו. ובלעשות הכל אנחנו מתכוונים ללחתוך מחירים למינימום. ולינוקס נכנסת כאן כמו יד לכפפה.
 
 
ואינספור גאדג'טים דיגטליים שמושפעים מה-Tivo ונגני ה-MP3, מתוצרתן של סוני, נוקיה ואחרות. ומחשבי הלוח (Tablet) של היטאצ'י ו-LG שייתנו קרב למחשבים החדשים והיקרים של מיקרוסופט. וציוד היקפי למחשב בהמוניו. ועוד. ועוד יותר.

מתקפת לינוקס מגיעה בקרוב, והיא עוד עלולה בטעות לשנות את הדרך שבה אנחנו תופסים את המושג תוכנה בעולם העסקי. ככה, בטעות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by