ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכתבה המשעממת ביותר בעולם 
 
 הנעליים של ווקר, באדיבות הבלוג המשעמם ביותר בעולם   
 
עידו קינן

האינטרנט מעניין מדי; רוצים שהעיתון החשוב בעולם יכתוב עליכם? הגיע הזמן לקצת שעמום ישן וטוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פול סיימון שר על 50 דרכים לעזוב את המאהב/ת שלך, אבל אנחנו מכירים רק שתי דרכים לגרום לניו יורק טיימס לכתוב עליך: או שתספר את האמת המשעממת, או שתמציא שקרים ממש מעניינים.

"נוכחתי לדעת שבלוגים נוטים להיות או מאוד מעניינים, או משהו שהוא די ההפך מכך", אומר הבלוגר המשעמם בעולם, דייב ווקר הבריטי, שבחר בדרך הראשונה. "זה נראה כמו מטרה די טובה לקצת סאטירה יצירתית".

רשומה טיפוסית: "עיתון היה מונח על השולחן. קיפלתי אותו לחצי כדי שיתפוס קצת פחות מקום, ועל ידי כך ישחרר שטח על השולחן לפריטים אחרים". ועוד אחת: "בעודי מתיישב, נוכחתי לדעת שהטמפרטורה לא היתה חמה מדי ולא קרה מדי. מאחר וזה היה המצב, לא ביצעתי שום שינויים בכפתור הטמפרטורה במיזוג המרכזי".

אחת הקוראות הקבועות של הבלוג, איין ת'רזה גרנסאטר, עיתונאית ובלוגרית מאוסלו, אמרה לטיימס: "אני מחבבת אותו כי הוא עוסק בכל הדברים הקטנים שאתה לא חושב עליהם". זו דרך אחת להסתכל על זה. דרך אחרת היא לראות את הבלוג המשעמם בעולם כסאטירה, כמו שמציע ווקר.

ודרך נוספת היא לתפוס את הבלוג הזה כייצוג נוגה של החברה המערבית השבעה והמשועממת. דמיינו את האבחנות המשעממות של ווקר בבס המונוטוני של קריין סרטי טבע בריטי. "האיילה בורחת במעלה ההר, אבל אין לה סיכוי. הלביאה תופסת אותה בצוואר. הקרב הוכרע". ווקר הוא הקריין המונוטוני של סרט הטבע של חיינו. היום קראתי את הבלוג המשעמם בעולם, וזה עורר אצלי מחשבות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by