ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לגלוש כל הדרך אל הפאב 
 
 
מערכת חיים ברשת

לא פשוט היום להיות שתיין בריטי. לא מספיק שהתיירים נודניקים, עכשיו גם חברות התקשורת מנסות לחלל את מקדש הבירה השכונתי ולהתקין רשתות אלחוט בפאבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האנגלים ידועים בחיבתם הרבה למסורת הפאב השכונתי. מייד לאחר שעות העבודה (וגם בהפסקת הצהריים) מגיחים שוכני הממלכה המאוחדת מכל החורים ומתכנסים לשתיית פיינט בירה עם החבר'ה, לדסקס על ענייני היום, לקשקש על כדורגל, לרכל על האישה ובעיקר על מנת לשכוח איפה הם חיים. מעכשיו הולך להיות הרבה יותר קשה לעשות את זה בשקט.

חברת The Cloud, העוסקת בהתקנת רשתות wi-fi ברחבי בריטניה, הודיעה כי היא מתכוונת להשיק היום (ד') את שירותי האינטרנט האלחוטי המהיר שלה ביותר מאלף פאבים. עיתון הסאנדיי טיימס הודיע כי מספר רשתות גדולות של פאבים, עומדות להציע את השירות. עד סוף הזנה מקווה החברה להציע את השירות ביותר מ-3,000 מקומות.

גם ענקית התקשורת הבריטית BT מצטרפת לחגיגה ומקווה לדרדר את שתייני הממלכה לעבר מחוזות האיטרנט האלחוטי המהיר. החברה עומדת להציג אביזר שפותח ביחד עם חברת טושיבה, המאפשר להפוך כל חיבור ADSL לנקודת wi-fi. באמצעות פיתוח זה (ובעזרת מבצעי קידום מכירות אגרסיביים) מקווה BT להכניס את רגלה לדלתם של פאבים, מסעדות, מלונות קטנים ואפילו לתחנות דלק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by