ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שורפים את הכסף שאין 

שורפים את הכסף שאין

 
 
מערכת חיים ברשת

אם המנגל של יום העצמאות/פסח/ל"ג בעומר ביאס לכם את הצורה אתם מוזמנים להזיל ריר על הדור הבא של המנגלים, יותר מקום צלייה והרבה יותר כסף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גריל מסדרת BGA של Dynamic Cooking System - DCS
 גריל מסדרת BGA של Dynamic Cooking System - DCS   
כשמדובר בטעמו של בשר על האש, אין כמו גריל פחמים פשוט. אבל מכשירי גריל הפועלים על גז מגבירים מאד את הסיכויים להפוך את צליית הבשר למעשה יומיומי, והדגמים שמצוידים במספר מבערים מאפשרים לטבח להכין בחוץ את הארוחה כולה, כולל תוספות.

בקצה היוקרתי של הקשת ניתן למצוא ענקי גז אדירים, עם מבערים רבי עוצמה, להטוטים ללכידת הטעמים, ומראה מזרה-אימה. במקביל ממשיכה חברת קולמן להכניס שיפורים חכמים ומהנים במוצריה.
 
גריל 'קונסול 90001' של קולמן
 גריל 'קונסול 90001' של קולמן   
תנור ענקי זה (1.20 מטר) מספק הרבה יותר יכולת צליה מזו שמישהו עשוי להזדקק לה אי פעם, וזה מה שאנחנו אוהבים במתחרה במשקל כבד הזה מתוצרת DCS. והתוספות לא משמשות לראווה בלבד: לדוגמה, מערכת הטיפול בשומן מרחיקה שמנים ושומנים מהלהבות לתוך מגש טפטוף נשלף; מבער קרמי לעוף בגריל מרעיף 15,000 בי.טי.יו. של חום על העוף, ומגש עישון מבטיח בערה מתמדת של שבבי עץ מעל מבער ייעודי של 3,500 בי.טי.יו.

המחיר בארה"ב - 5,244 דולר. לאתר החברה
 
Coolbox של קולמן
 Coolbox של קולמן   
למרות שהוא נראה כאילו נחת בחצר האחורית שלכם היישר מפרק של "תיקים באפילה", הגריל הזה עם שלושה ראשים, הוא אחד ממכשירי הצליה הרב-תכליתיים יותר שניתן למצוא בשוק. לזוג המבערים במרכז מתווספים שני מבערי צד עצמאיים, ויחד הם מספקים שלושה מרחבי צליה. המשטחים הצדדיים משמשים גם לחימום, ומאפשרים לתזמן את המנות כך שהטבח אינו צריך לכתת רגליו הלוך ושוב כפי שקורה לעתים קרובות.

המחיר: 999 דולר בארה"ב. לאתר החברה
 
 
 
צידניות קרור ומקלטי רדיו לא ממש שיתפו פעולה בעבר, אבל מדוע לא? נסו להיזכר - תשע מתוך עשר פעמים שהייתם זקוקים לצידנית, סביר להניח שהייתם זקוקים גם לרדיו. המכשיר המשולב של קולמן חוסך סחיבה של עוד פריט. ניתן לאחסן עד תשע פחיות או ששה בקבוקים לצד נגן תקליטורים ורדיו עם שלושה רמקולים. כל זה בעיצוב "רטרו" שמאפשר להתענג לא רק מההאזנה לצידנית אלא גם מהמראה שלה.

המחיר: 250 דולר בארה"ב. לאתר החברה

להזמנת מנוי למהדורה העברית של ירחון Popular Science, חייגו 1-700-709-309
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by