ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חשיפה: דירת הסקס הישראלית עולה לרשת 
 
 
ניק שאול ועידו קינן

בסוף השבוע הקרוב יעלה לרשת פרוייקט חושפני במיוחד של רשת "סקס-סטייל", שיאפשר לכם להציץ לחבורת צעירים ישראלים שיקיימו, בין היתר, יחסי מין מול עיניכם; פרסום ראשון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיזם חדש ונועז, בקנה מידה מקומי לפחות, יושק בסוף השבוע בישראל: שישה ישראלים צעירים ונאים יעשו הכל, כולל הכל ובלי בגדים, בדירה אחת מול מצלמות המשדרות לאינטרנט 24 שעות ביממה. זאת במסגרת "הפיפ-שואו", פרוייקט של אימפריית המין הישראלית "סקס-סטייל", שנחשף כאן לראשונה.

הצוות כבר נאסף, והוא כולל בתוכו בעיקר סטודנטים (בנים ובנות), שלפי ההערכות יקבלו סכום כסף נאה תמורת החשיפה המירבית, בנוסף למגורים ולמחיה חינם. בשלב הראשון, שיחל בסוף השבוע הקרוב, יעלו באתר מופעי חשפנות מגוונים שיכללו גם משחקי זוגות, הופעות גייז וכדומה. בעתיד הקרוב צפויה לעלות לרשת גם הדירה עצמה, כשהכל בשידור וידאו-חי ומסביב לשעון.

למרבה הצער, לא מדובר בפרוייקט שלא-למטרות-רווח: גורם בפרוייקט מסר כי הגולשים ישלמו כבר מההתחלה, כאשר שיטת החיוב תהיה בשיטת ה"פרי-פייד", כלומר, הגולשים ישלמו מראש על דקות צפייה וינצלו אותן באתר. כרגע לא ידוע מה יהיה מחיר הצפייה, אולם לחיים ברשת נודע כי מדובר בסכומים לא גדולים במיוחד: כמה עשרות שקלים לשעת צפייה.
 
מתמודדת פוטנציאלית?
 מתמודדת פוטנציאלית?   
הגורם הוסיף ואמר כי בניגוד לפרוייקטים קודמים, כמו Any1home, ה"פיפ שואו" עומד להיות פחות מציצני ויותר מקצועני – כלומר פחות רחיצות שיניים ויותר "אקשן נועז", כהגדרת הגורם. עוד דבר שיעשה את הפרוייקט למוצלח יותר הוא הפלטפורמה שעליה יוצג האתר, שנבנתה במיוחד לניצול אופטמלי בפס-הרחב ועובדת על תשתית ייחודית של חברת מיקרוסופט. גורם נוסף בפרוייקט העיד כי המערכת החדשה תהיה בעברית מלאה, תתמודד עם מסות גולשים גדולות ותספק איכות גבוהה במיוחד לבעלי פס-רחב שיגלשו באתר.
 

שרון טייכר: אני מקווה שהם יצליחו

 
Any1home היה מיזם ישראלי דומה, אם כי בלבוש מלא, שהושק ביוני 2000. האתר עקב אחר חמישה צעירים, שהתגוררו בווילה מצוידת במיקום סודי ברמת השרון. בנובמבר 2000 חדל האתר מלשדר, אחרי שנטקינג, שהחזיקה שלושים אחוזים ממנו, הפסיקה להזרים אליו כסף. מגעים התקיימו עם אחת מזכייניות ערוץ 2 להעלאת תוכנית טלוויזיה המתבססת על האתר, ואף צולם פיילוט, אולם הדבר לא הסתייע. הגולל נסתם על האתר עם סגירת נטקינג בינואר 2001.

"any1home הצליחה להוכיח את הקשר, ההפוך והלא-יחסי לגמרי, לצערנו, בין רייטינג באינטרנט לכסף באינטרנט", אומר שרון טייכר, לשעבר סמנכ"ל התוכן של any1home והיום עורך טלוויזיה ואורח קבוע בתוכנית המחשבים זומביט. "אתר שהיה עמוס בגולשים כל הזמן, מהיום שהוא עלה עד היום שהוא נסגר, ולא תרגם את עצמו לכסף כמעט בפרומיל אחוז של הכוונות שלו, והסתמך בעיקר על פרסומות ולא על דמי מנוי – בקטע הזה צריך לבדוק לאן הגיעה הרשת, במובן של עד כמה המשתמש הישראלי מוכן לשלם עבור תכנים. ynet עושים ניסיון עם אנשים שצריכים את התכנים שלהם, צורכים חדשות וסומכים על ynet, אבל בהצלחה די זעומה יחסית למה שמגיע להם באמת. הרבה אנשים שצריכים את המידע הזה לא משלמים את דמי המנוי ל-ynet בחו"ל, אלא מחפשים אלטרנטיבות אצל המתחרים. השאלה היא באתר סקס ישראלי live, שייתן, לפחות על הנייר, את מה שהגולש הישראלי רוצה - עד כמה המשתמש יהיה מוכן לשים כסף על תכנים כאלה בעברית, ולא, למשל, ללכת ולחפש אתרים בחינם בחו"ל".

יש לך עצות לתת להם? מודל עסקי מומלץ?
"לא, כי המוצר מאוד שונה ממה שאנחנו עשינו. מן הסתם, אם הדבר כרוך בסקס, ההוצאות שלהם יהיו פחותות בהרבה משלנו. אנחנו יצאנו מנקודת הנחה שאנחנו לא מבטיחים סקס באתר, אלא מה שיהיה – יהיה, היינו צריכים לחפש משיכה אחרת לעין של הצופה, וזה היה לתת לחמישה חבר'ה האלה חיים ברמה יפה ומצטלמת טוב. טכנית, היינו מרושתים כמו שאתר סקס לא חייב להיות מרושת – כל מה שצריך זה להראות את האקטים, לא משנה אם זה יהיה בחדר אחד או יתפרס בכל הבית. ה'סוכריה' שנותן אתר סקס למשתמשים שלו זה עצם האקטים. הרבה אתרים מתפרנסים יפה מאוד אפילו מלשים מצלמה על בחורה אחת, שמתחלפת כל יום, 'סיפרו לי חברים'", הוא צוחק. "לצורך העבודה אני באמת נכנסתי לאתרי פורנו כדי לראות מה ההיצע. ייאמר לזכות אתרי הפורנו בעולם, שמכיוון שבעולם השוק הזה מאוד פורח ועושה הרבה כסף, אז גם טכנולוגית החבר'הלך האלה מתפתחים לא רע בכלל. מכיוון שרץ שם באמת כסף, הרבה אתרים מגיעים לשיאים טכנולוגיים לא רעים. כולי תקווה שעסק באינטרנט יעשה הרבה כסף בארץ, אם אני מכיר את הקהל אז הם בדרך הנכונה ומברוק גדול להם.

אתה חושב שהם יוכלו, כמו שאתם ניסיתם, ללכת לטלוויזיה?
"לא. בפירוש לא. סקס לא ייתנו בטלוויזיה. הם יכולים ללכת למודל מעודן יותר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by