ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המשחק של (אבא של) אנדר 
 
 
מערכת חיים ברשת

לאחר שהגדיר מחדש בספריו את הז'אנר, עומד סופר המד"ב אורסון סקוט קארד להוציא קודם משחק מחשב ורק אח"כ לכתוב את הספר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סופר המד"ב אורסון סקוט קארד מביט אל העתיד – עומד לכתוב סיפור שעליו יבוסס משחק וידאו, שבשלב מאוחר יותר יפותח לספר ולסרט, מה שיהפוך הרבה ממעריציו של הסופר למבסוטים במיוחד ואת הסופר עצמו, לעשיר קצת יותר.

בשיתוף פעולה עם חברת המשחקים Majesco Sales, קארד רושם את הדיאלוגים בין דמויות המשחק ועוזר בליהוק שחקני הקול למשחק הוידאו החדש "Advent Rising" (ההתגלות קרבה), שבה גזע של חוצנים מנסה להרוס את האנושות בטרם יעלה בידה של זו להתאחד עם היקום.

קארד, איש גבוה, שנון ובעל רגישות לנושאים ספירטואליים, כתב ספרים רבים המתבוננים במספר תרחישים היסטוריים אפשריים ואודות גאולת המין האנושי. קארד אומר כי הפרוייקט החדש אינו שונה מנושאי הכתיבה הקודמים שלו.

אולם מדובר ביותר מרק לכתוב את המשחק – מתי שזה יסתיים, כך אמר לרויטרס, הוא מתכנן לכתוב ספר, ראשון מבין שלושה, המבוסס על עלילת המשחק. אבל זה לא הכל. "אנו חולמים גם להפוך את זה לסרט", אמר קארד בראיון שנערך בתערוכת המשחקים E3.

המשחק עומד להתמקד בעיקר בבני האנוש, בהחלטותיהם המוסריות ובכוחם האישי. "אנו הולכים הרבה יותר רחוק מהז'אנר של 'לירות בכל דבר שזז' שדי שולט במשחקים כיום. יהיהו לשחקן ברירות ואפשרויות, חלקן קשות באופן ברוטלי, החלטות שגורמות למשחק להיות משוחק מתוך עמדה מוסרית כלשהי" אמר קארד.

להשכלה כללית, קארד הוא הסופר הראשון שזכה בפרסי הוגו ונבולה, כרומן המד"ב הטוב ביותר במשך שנתיים ברציפות. אולם יותר מטיסות טרנס גלקטיות מגניבות, מכילים ספריו, דוגמת "Ender’s Game" ו-"Seventh Son", צד פילוסופי רציני, תחושה שקארד נחוש להביא עימו לעולם אותו הוא יוצר במשחק המחשב.

המשחק החדש, שאמור לצאת לאור באביב 2004, מתחיל כשהשחקן מחומש עד שיניו עם ארסנל נשקים מלא, שלא כמו המודל המסורתי של להשיג נשק אחד בכל פעם. "אתה בעצם הופך להיות הנשק" אמר דונלד מסטרד, מעצב המשחק, וקארד הוסיף "אתה מרגיש את הכח הטמון בך ובכלים שיש ברשותך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by