ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה עובר על ברבי? 

מה עובר על ברבי?

 
 
הילה בקמן

הצד האפל של הבובה הוורודה, איך נראה עובר בתוך הבטן, רשימת שיאים מגוכחים, שבעת פלאי עולם החדשים והיפנים לא אוהבים את הכלבים שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

זו בובה זו?

 
יוצרי האתר (אלה שיצרו גם את Bert is Evil) טוענים שיש סיבה מבוססת לחשד כי בובת הברבי התמימה לכאורה, המודל לחיקוי בה' הידיעה לכל זבות החוטם באשר הן, מנהלת חיים סודיים ולא תמימים כלל וכלל. מעלליה הליליים החשאיים הולידו את אוסף הברבי האלטרנטיבי שמכיל מראות שאינם הולמים את תדמיתה.
 

הס פן תעיר

 
מרגע ההתעברות שוכן לו בתוך הרחם, נסתר מהעין, יצור אנושי, בעל אינטיליגנציה ואישיות ייחודית, למשך תשעה חודשים. מה קורה שם בדיוק במהלך תקופת ההריון, מה מתפתח ומתי, ואיך זה נראה? - את כל התשובות לשאלות האלה תמצאו כאן, כולל קטעי וידאו עוצרי נשימה של התפתחות העובר.
 

שיא האבסורד

 
רציתם להיות מיוחדים, להתבלט, לחדש משהו לאנושות, אבל גיליתם שעל הכל כבר חשבו וכמעט את הכל עשו, ונואשתם. לפני שאתם דנים את עצמכם לחיים אפרוריים נטולי תהילה, בדקו את רשימת השיאים המגוכחים העולמית הזאת, שמחכים רק לכם שתשברו אותם. אבל זכרו שלתהילה יש מחיר, ובמקרה הזה, הוא שמכם הטוב.
 
 

לישון עם האוייב

 
שם המשחק הוא Escape From Eluned (לברוח מאלונד) ואלה הם החוקים:

1. שכרו עד כלות את חבריכם

2. הניחו עליהם כמה שיותר דברים, מבלי להעיר אותם

3. השתמשו במצלמה לצורך ראיות

4. הסירו את כל הפריטים, כך שהקורבן לא יהיה מודע למה שהתרחש

5. בנו אתר. השענו אחורה וצפו בחבריכם מאדימים
 

אז מה הפלא?

 
שבעת פלאי העולם הם מבנים ארכיטקטוניים פלאיים שנבנו לפני יותר מ-2000 שנה. העובדה שמתוך השבעה שרדו רק הפירמידות, ושכולם נבחרו בידי אדם אחד, הובילה ליוזמה לבחור שבעה פלאי עולם חדשים, ולתת לכל אזרחי העולם הזדמנות לקחת חלק בבחירה. בין המועמדים תמצאו את הקולסיאום הרומאי, הקרמלין והכיכר האדומה, מגדל אייפל, מגדל פיזה, החומה הסינית, הטאג' מהאל ועוד.
 

למה כובע? (כזה)

 
היפנים מכים שנית. והפעם, בכלביהם משוללי היכולת להגיב או למחות. גלריה זו (וחנות מקוונת) מציגה כובעי כלבים הקרויים בפיהם שונמאג. עיניו של הכלב המסכן שמשמש דוגמן בעל כרוכו לכובעים המחקים הכל, החל מצפרדע, דרך תות ועד סושי, מדברות בעד עצמן.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by