ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עורכת חדשה למעריב אינטרנט 
 
 בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי. מעריב אינטרנט   
 
עידו קינן

דנה דגן, לשעבר רכזת הכתבים של המתחרה הגדול ynet, תחליף בתפקיד את דני דור, שמונה לעורך ספריית מעריב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העורכת הבאה של מעריב אינטרנט היא דנה דגן, כך נודע לחיים ברשת. דגן, לשעבר רכזת הכתבים של ynet ומבכירי חדשות ערוץ 10, תחליף את העורך הנוכחי, דני דור. עופר שני, יועץ תחום התוכן הדיגיטלי בקבוצת מעריב, אישר את דבר המינוי.
 
 
בחודש מרץ עבר אתר מעריב אינטרנט עיצוב מחדש, השלישי בתוך שנה וחצי. דור סיפר כי במסגרת השינויים, "לכל ערוץ יש עורך משלו, מה שלא היה קודם – היו לנו רק עורכים רגילים של האינטרנט". כשנשאל אם האתר יעבור למודל של ynet, בו יש מערכת נפרדת לאתר, הוא הכחיש: "המודל של ynet נכשל. הוא מצליח מבחינה מקצועית, אבל נכשל מבחינה כלכלית. אנחנו לא צריכים ליפול בשטויות שהם עשו. ל-ynet אין עיתון מאחוריו, למעריב אינטרנט – יש".

באפריל מונה עופר שני, לשעבר סמנכ"ל התוכן של וואלה, לתפקידו הנוכחי כיועץ המיוחד של עופר נמרודי בתחום התוכן הדיגיטלי בקבוצת מעריב. בראיון לחיים ברשת אמר שני שאחד מתפקידיו הוא "לייצר אקשן באתר האינטרנט של מעריב", וכי "המטרה היא להביא קצת מהרוח שאני ואתה מכירים לדינוזאורים האלה". מינוי עורכת שהגיעה מהתחום עשוי לסייע להביא את הרוח הזאת. בעבר ניסה עורך מעריב, אמנון דנקנר, לגייס למעריב אינטרנט את גיא אסיף, עורך התרבות בוואלה ולשעבר עורך מוסף "תרבות מעריב".

לאחרונה דיווח אביב הורביץ ב"העיר" על סיום עבודתו של דני דור במעריב אינטרנט. היום מדווח דה מרקר כי דור התמנה לתפקיד עורך ספריית מעריב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by