ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
SMS שאי אפשר לסרב לו 
 
 
מערכת חיים ברשת

המאפיה האיטלקית עוברת שדרוג; במסגרת ניסיונה להטות את תוצאות הבחירות, תספק למצביעים טלפון וידאו סלולרי כדי לעקוב מקרוב אחרי ההצבעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תראי לנו מה הצבעת בבקשה
 תראי לנו מה הצבעת בבקשה   
המאפיה האיטלקית מצאה שימוש ייחודי לטכנולוגיה הסלולרית המתקדמת. הגנגסטרים הגיעו למסקנה כי ניתן להשתמש במכשירי הווידאו-פון מהדור השלישי על מנת להטות את תוצאות ההצבעה בבחירות המקומיות הצפויות להיערך בקרוב. דווח של ה-BBC.

הבחירות הקרובות הנן אבן בוחן פוליטית עבור ראש הממשלה, המיליארדר סילביו ברלוסקוני, כאשר לתוצאות עשוי להיות משקל רב בעתידה של הקואליציה הקיימת בין גוש המרכז לימין. אולם תוכניותיה של המאפיה עלולות שלא לבוא לידי שימוש, כיוון שהרשויות האיטלקיות כבר הכריזו כי הן ייאסרו על הכנסת טלפונים סלולרי מהדור השלישי אל תחנות הקלפי.

ארגוני המאפיה מנסים באופן שהפך כבר למסורת (לעתים בהצלחה די גדולה) להטות את תוצאות הבחירות באיטליה, וזאת על מנת שיהיה בידם כח פוליטי בעת הצורך.

אם בעבר השתמשה המאפיה בשיטת המקל והגזר, הצעת שוחד מצד אחד או איום באלימות מצד שני. הרי שהגנגסטרים של המאה העשרים ואחת מאמצים את הטכנולוגיה הקיימת על מנת להשפיע על תוצאות הבחירות המקומיות הקרבות ע"י שימוש במכשירי וידאו-פון סלולריים.
 
 
המצביעים אותם תצייד המאפיה בטלפונים החדישים, יתבקשו לשדר בשידור חי את הצבעתם (בהתאם לאופן בו נאמר להם להצביע, כמובן) מהקלפי, מה שדי מהווה סתירה ממשית לחשאיות ההצבעה.

אולם יכול מאוד להיות שמעשה המרמה הסלולרי לא ייצא לפועל, כיוון שכבר עתה רשויות החוק נערכות לפעול בעניין. "שר הפנים ג'וזפה פיסאנו נקט באמצעים מיידים על מנת למנוע כל ניסיון להפר את חשאיות הבחירות, תוך כדי מתן תשומת לב מיוחדת לנושא השימוש בטלפונים מהדור השלישי בתחנות הקלפי", נאמר בהצהרת המשרד לעיתונות.

בהצהרה לא נמסרו פרטים על צעדי המנע המתוכננים, אולם מקורות אמרו כי ככל הנראה המצביעים יתבקשו להפקיד את המכשירים הסלולריים שלהם לפני שיוכלו להתקדם לתיבת הקלפי.

האיטלקים, ממש כמונו הישראלים, ידועים בחיבתם העזה למכשירי הפלצפון, והם בין הראשונים בעולם שחיבקו בעוז את טכנולוגיית ה-3G החדשה. על פי נתונים שנמסרו מספקיות רשתות ה-3G נמכרו עשרות אלפי מכשירי וידאו-פון במהלך החודשים האחרונים באיטליה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by