ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עכברי משחקים – הדור הבא 
 
 
אלעד קפלן, גיימר

RotoKiller ו Good Work Systems מציגים בתערוכה עכבר משחקים חדש שישפר לשחקנים את הביצועים; סוף סוף קצת תחרות?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
RotoKiller ו Good Work Systems הגיעו לתערוכת ה-E3 עם עכבר משחקים חדש ומלהיב, שככל הנראה יתחרה על לב השחקנים (וידיהם הדואבות) בשנים הקרובות.

העכבר, בעל השם הטעון שיפור – RTR-720 Mark II Mod 2, מתחבר למחשב דרך חיבור ה-USB ומשתמש במעבד משל עצמו בכדי לשלוח פקודות הישר למנוע של המשחק. כמו כן, העכבר מסוגל להחזיק ב-16 פרופילים שונים. בניגוד לעכברי משחקים אחרים, ה-RTR 720 Mark II Mod 2 אינו דורש התקנים מיוחדים למחשב, כך שניתן לשאת אותו בקלות ממקום למקום. המפתחים מבטיחים כי העכבר כולל אפשרויות רבות כך שניתן להתאים אותו באופן מושלם לכל משחק. מותקנים עליו כפתורים רבים בעלי פונקציות שונות, הוא מדויק ביותר מעכברים אחרים, קל מאוד להחליף איתו נשקים והוא לא מתלכלך בקלות. אם עדיין לא ניחשתם - הוא גם צפוי להיות מאוד יקר. ככה זה אם רוצים את הטוב ביותר. למרבה ההפתעה הוא עדיין אינו אל-חוטי, כפי שאפשר למצוא כבר בשוק גם במחירים סבירים לחלוטין, אך סביר להניח שבעת יציאתו הרשמית הוא יבוא כשהוא כבר נטול חוט.

בשנים האחרונות מספר השחקנים המקצועניים עולה ועולה, כך שלעכברים מסוג זה יש קהל יעד רחב. אנו לא נתפלא אם נראה שחקנים רבים מצוידים בעכבר המהיר באליפות העולם (ה-WCG) שתתרחש בקוריאה בחודש אוקטובר. אם אתם רוצים יתרון על פני היריבים במשחקי פעולה מרובי משתתפים, או שסתם מתאים לכם לשלוט בביצועים הטובים ביותר, בדקו את האתר של החברה בחודש יוני כשהעכבר ישוחרר. עכברים, חיים או טכניים, מעולם לא היו מדויקים יותר!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by