ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה קורה כשאמינם וטומב-ריידר נפגשים? 
 
 
מערכת חיים ברשת

אחרי שהשתלט על סצינת המוסיקה ותלה דגל בהוליווד – מתכנן אמינם גם משחק מחשב בהשתתפותו; המשחק מתוכנן לצאת רק בסוף השנה הבאה אך המעריצים כבר דרוכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המשחקים Conspiracy Entertainment האמריקאית עתידה להציג בתערוכת המשחקים הכה-מדוברת E3 את מוצר הדגל הבא שלה: המשחק של אמינם.

המשחק, הנקרא "MIX TV PRESENTS: EMINEM", מיועד גם לפלייסטיישן וגם לשחקני המחשב, ומתוכנן להיות "חבילת משחקים" הקשורים לראפר אמינם. הפריט הראשון בחבילה, הנמצא כבר בתהליכי פיתוח סופיים, הוא פאזל אינטרקאטיבי מסוג חדש: הוא מורכב כולו מקטעי וידאו. ארבעה קליפים לשירים של אמינם יוצגו בו באיכות גבוהה במיוחד, כשהם מעורבבים זה בזה, ועל השחקן יהיה להפוך את הבלאגן לקליפ המקורי. ככל הנראה תכלול גם החבילה משחק אקשן בגוף ראשון שכוכבו יהיה גירסת אנימציה תלת-מימדית ומופרעת של הסלים-שיידי, אך על פי מקורות שונים, הדבר נמצא עדיין במשא ומתן עם הזמר.

בנוסף, תכלול החבילה גם בנוסים הקשורים לזמר, דוגמת רמיקסים שונים לשירים, גירסאות וידאו לא מצונזרות של השירים, ומשחקים אינטראקטיבים שונים.

"זהו המשחק הראשון מתוך קו של מוצרים עתידיים שאנו מתכננים", מעיד מנהל המכירות של החברה, וינס מתיו, ומפרט כי בעתיד מתוכננת גירסא דומה גם לזמרת השובתת בריטני ספירס.

על פי הערכת החברה, המשחק המלא יצא בסוף שנת 2004.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by