ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גירסה חדשה ל-Winzip 

גירסה חדשה ל-Winzip

 
 
אהוד קינן

גירסה חדשה לתוכנת הכיווץ הפופולרית, תוכנה ליצירת רקעים לשולחן העבודה, תוסף מיוחד לאקספלורר ומשחק מיני-גולף משעשע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – WinZip 9

 
מי שמשתמש בחלונות XP לא זקוק יותר לשירותי תוכנות דחיסת הקבצים השונות. שם כבר דאגו להטמיע את האפשרות במערכת ההפעלה בצורה די נוחה. קבצי ZIP מוצגים כתיקיות שתוכנן הוא הקבצים הדחוסים. התוכנה הפופולארית בקרב אלו שלא משתמשים במערכת ההפעלה החדשה, או אלה שאוהבים לדבוק בישן והטוב, היא WinZip. השבוע יצאה החברה עם גרסת בטא חדשה לתוכנה (גירסה שיוצאת לפני השחרור הסופי, כדי לתת למשתמשים סקרנים לבדוק את האפשרויות החדשות ולדווח לחברה על תקלות.לאחר תיקונים ושינויים יוצאת הגרסה המלאה והרשמית).

חדש בגרסה 9:

ממשק משופר – שיפור גרפי נעשה בממשק והוא הותאם לחלונות XP. ישנה גישה מהירה יותר לתיקיית המסמכים שלי, ולשולחן העבודה.
 
 
הגנה – אם רוצים למנוע גישה של אורחים בלתי קרואים לקבצים שלכם, ניתן להגן עליהם בסיסמה. חישוב חזק מופעל כאן כדי להקשות (אך לא למנוע לחלוטין) את ניחושה של הסיסמה על ידי תוכנות פריצה.

קבצים גדולים – אפשרות שלא ממש תעניין את המשתמש שמנסה להעביר את פרוייקט הגמר לבגרות על דיסקט, אבל חושבה למשתמשים הכבדים. ניתן לדחוס מספר בלתי מוגבל של קבצים ולעבור את ההגבלה של 4gB שהיתה עד כה.

רמת הדחיסה – ניתן לקבוע את גודל הקובץ שיצא על חשבון הזמן שיקח לייצר אותו.

גודל קובץ ההתקנה ממש זניח – גם בחיבור איטי, זמן ההורדה קצר. אם האפשרויות הללו היו חסרות לכם, או שמאוד בא לכם לעדכן, הורידו אותו. כאשר תצא הגרסה המלאה, נדאג לעדכן.


גרסה: 9 (בטא)
רשיון: שיתופי
גודל: 2.2mB

הורידו כאן
 

זה כדאי – SlimBrowser

 
חווית הגלישה יכולה להיות ידידותית יותר, אם רק מוסיפים כמה דברים קטנים לדפדפן. Slim Browser היא תוספת קטנה וחינמית לאקספלורר. האפשרות המרכזית שבה היא מניעת הפופ-אפים. כשמתגלה פופ אפ הוא לא נפתח מיד אלא מהבהב בתחתית החלון ומאפשר לכם לבחור אם לפתוח אותו או לא. לאחר זמן קבוע, אם תבחרו שלא להתייחס אליו הוא ייסגר באופן עצמאי.
 
 
אם בעבר הורדתם מספר טולברים מאתרי חיפוש שונים כדי לחפש יותר מהר באינטרנט, בטח כבר לא נשאר מקום לראות את העמוד עצמו. פה מופיעה אפשרות חיפוש כבר בממשק התוכנה, וניתן לבחור מאיזה אתר חיפוש להביא את התוצאות. אוהבים להתעדכן בבדיחות ובחדשות ממספר מקומות? מתוך רשימת האתרים האהובים ניתן לפתוח כל אתר בנפרד או קבוצות שלמות בו זמנית. אותן קבוצות יפתחו בחלון אחד והמעבר בין העמודים ייעשה בחלון הדפדפן כך שיהיה קל לראות את הכותרות. ניתן גם לבחור קיצור דרך טקסטואלי לאתרים. לדוגמה: המילה Forums יכולה להוביל ישירות לפורומים של נענע.


גרסה: 3.53
רשיון: חופשי
גודל: 783kB

הורידו כאן
 

רקעים לשולחן העבודה – Wallpaper Sequencer

 
המחשב נמצא בשימוש במרבית שעות היממה. תוכנת החלונות מאפשרת לשים תמונה שתשמש כרקע לשולחן העבודה, ואז לא ישעמם כל כך. זה דווקא כן משעמם, ואפילו מאוד: אותה תמונה כל הזמן מתחילה להימאס, והתהליך של החלפתה מוציא את החשק בכלל לבחור אחת. בשביל זה הומצאו כל תוכנות ניהול הרקעים למיניהן, ו-Wallpaper Sequencer היא אחת טובה במיוחד. התוכנה תומכת בפורמטים פופולאריים ומאפשרת החלפה מהירה של תמונת הרקע. ניתן להחליף רקעים בכל הפעלה של המחשב, בתאריכים קבועים ובלחיצה על מקשים במקלדת שנבחרו לצורך זה. גררו את כל התמונות שלכם לתוך חלון התוכנה, והתחילו לבחור.
 
גרסה: 3.1
רשיון: שיתופי
גודל: 2.5mB

הורידו כאן
 

שחקו אותה WildTangent Front

 
השחקן והקומיקאי רובין וויליאמס הגדיר בהופעה את הגולף כ"משחק בו יש להביא כדור לחור של חפרפרת שנמצא מאות מטרים מהשחקן". "נשים לו גם דגל שתהיה לו תקווה", כך, לדעתו, חשבו לעצמם ממציאי המשחק הסקוטים. לימים נולד המיני-גולף: יותר קל ממשחק האב, ובמיוחד כשלא צריך לצאת מהחדר הממוזג בבית או במשרד. זו גירסה למחשב בה צריך רק להזיז את העכבר. לפניכם תשעה חורים שונים ואתם מוזמנים לקחת חלק בחוויה של אפקטים קוליים וסביבה צבעונית יפה. אפשר לבחור את הזווית ממנה מביטים בחובט ואת עצמת החבטה. הציונים שלכם יישמרו ותמיד כדאי לנסות ולשפר אותם.
 
גרסה: 9
רשיון: חופשי
גודל: 2.8mB

הורידו כאן


יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by