ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצר אחד הספאמרים הגדולים בארה"ב 
 
 הדואר כבר לא יבוא היום   
 
רויטרס

"הספאמר מבאפלו", המואשם בשליחת למעלה מ-825 מיליון ספאמים, גניבת זהויות ופתיחת חשבונות מזויפים, נעצר והועמד לדין בניו-יורק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אדם הידוע בתור "הספאמר מבאפלו" אשר נטען כלפיו כי הוא עומד מאחורי הפצתם של יותר מ-825 מיליוני אי-מיילים בלתי רצויים, נעצר והובא למשפט, כך מסר אמש (ד') אליוט ספיצר, התובע הכללי של מדינת ניו יורק.

הווארד קארמק, תושב העיר בפאלו, במדינת ניו יורק, הצהיר בדיון הראשון כי הוא חף מפשע, לפני ששופט פסק לו דמי ערבות על סך $20,000, כך נמסר מהודעת משרד הפרקליט.

"אנו מאמינים כי קארמק הוא אחד מגדולי הספאמרים ואנו סבורים שיש לא מעט כאלה", אמר לרויטרס ספיצר. "אנחנו נמצא ונעמיד לדין ספאמרים שמזייפים מסמכים, וגונבים זהויות של אנשים אחרים על מנת שיוכלו לשלוח את כמויות הדואר שהם מפיצים".

ממשרד התובע נמסר כי אגף האינטרנט מקבל תלונות אודות ספאם יותר מכל נושא אחר הקשור לתחום הרשת. "ספאם כשלעצמו, אינו פשע" אמר ספיצר, "מה שהופך אותו לפעולה עבריינית הוא המפגש בין פעולת הפצת הספאם למרמה ולגניבת זהויות".

קארמק מואשם בכך שגנב את זהותם של שני אנשים על מנת שיוכל לפתוח חשבונוןת אינטרנט אצל הספקית EarthLink, הטעיית רישומי העסקים של EarthLink, זיוף הכותרות על גבי אי-מיילים אותם שלח, והחזקתה של תוכנה שיעודה לפתוח חשבונות אי-מייל מזויפים.

"האיש עלה ל- EarthLink למעלה ממיליון דולר", אמר ספיצר. "והוא פתח למעלה מ-340 חשבונות אי-מייל תוך שימוש בזהויות גנובות". התביעה כנגד קארמק היא הראשונה הנערכת בניו-יורק תחת חוק גניבת הזהות החדש, אשר נכנס לתוקפו בחודש נובמבר האחרון.

הדיון הבא במשפטו של קארמק אמור להיערך ב-19 במאי. ספיצר אמר כי לעת עתה לא צפויים עוד מעצרים במקרה הזה, אולם החקירה נמשכת לאור החרמתו של המחשב האישי של קארמק, ממנו נעשו רוב העבירות המיוחסות לאיש.

השבוע עתיד להגיש חבר הקונגרס הרפובליקני בילי טאוזין, את הצעת החוק למניעת ספאם, אשר צפויה לאישור מהיר יחסית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by