ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המטריקס כבר כאן? 
 
 
מערכת חיים ברשת

שמועות עקשניות ברשת מספרות שהסרט השני בסדרת המאטריקס כבר מסתובב בין הגולשים, למרות שהוא ייצא למסכים רק בסוף השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרב חוגי החלפת קבצים מחתרתיים הסתובבה כבר אמש השמועה כי עותק של סרט ההמשך למטריקס, "Reloaded", שוחרר כבר לרשת, יום לפני מועד עלייתו הרשמית לאקרנים בארה"ב. כך נמסר מאתר CNET.

במידע שפורסם במספר אתרים פופולריים של האקרים נאמר כי הסרט של אולפני האחים וורנר נמצא על הרשת בקבצים בגודל שני תקליטורי CD. הסרט כביכול הוצא על ידי קבוצת האקרים שטענה מוקדם יותר כי היא עומדת מאחורי שחרורו של X2, סרט ההמשך ל-X-Men לרשת. השמועה נפוצה במהירות על גבי הרשת, הן בערוצי תקשורת ב-IRC והן בפורומים אחרים העוסקים בהחלפת סרטים.

למערכת CNET נמסרו גם מספר עדויות כי עותקים של הסרט כבר התגלגלו עוד אתמול בבוקר ברשת, אולם נכונות המידע לא ניתנה לאימות. אולם כבר ישנם אתרים המציגים לראווה תמונות שנראה כי הן אכן נלקחו מהסרט עצמו.

טום טמפל, מנהל אכיפת האינטרנט של איגוד מפיקי הסרטים של אמריקה, ה-MPAA, אמר כי אין בידיו כל מידע על כך שלרשת עלו עותקים של הסרט. "ראינו המון קבצים בשם מטריקס, אולם אף אחד מהם לא היה באמת סרט ההמשך".

שחרור מוקדם לרשת של הפקות ענק מהווה דאגה עבור האולפנים ההוליוודים, אף על פי שנכון לעתה התופעה לא מראה סימנים של פגיעה במחזור הקופות. ה-MPAA, בשיתוף עם RIAA, תובעת השכם וערב חברות להחלפת קבצים, המספקות לגולשים גישה כמעט בלתי מוגבלת לסרטים.

בשלבים הראשונים של הפצתם, סרטים בדרך כלל אינם מגיעים לידי משתמש הרשת המתחיל. אולם קיימות קבוצות מסויימות של אנשים, המתהדרות בשמות כגון Esoteric ו-Centropy, אשר נכנסים להקרנות מוקדמות של הסרטים, מעתיקים אותו ישירות או באמצעות מסרטת וידאו, מעבדים אותו ומעלים אותו לאתרים פרטיים ברשת.

כעבור מספר שעות או ימים, הקבצים הללו בדרך כלל מוצאים את דרגם לרשתות החלפת הקבצים הציבוריות, דוגמת קאזאה.

רוב הסרטים הגדוליםמוצאים את דרכם לרשת לפני עלייתם הרשמית לאקרנים, או שעות בודדות אחריה. הפרק האחרון מסדרת הסרטים של "מלחמת הכוכבים" מצא את דרכו לרשת שבוע שלם לפני עלייתו למסך הגדול.

הסרט "The Matrix Reloaded" עתיד לצאת היום בארה"ב, ובשבוע הבא בישראל, מה שמבטיח לכם שהות של שבוע מלא לברר מעל כל ספק, האם אכן נכונות השמועות, וניתן להוריד את הסרט ברשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by