ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
באמת שכבר אי אפשר לצאת מהמטריקס 
 
 איפה שלא תזרקו אבן, תפגעו במכנס עור שחור   
 
עידן זיירמן, גיימר

חברת Ubi Soft הולכת להעלות את המטריקס לרשת, עם משחק תפקידים שיכניס את הגלולות הכחולות גם למי שכבר נשבר לו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר ששמענו את השם הזה בתערוכת E3 לפני שנה, חשפה היום סוף כל סוף חברת יובי סופט כי היא תפיץ את The Matrix Online - משחק תפקידים המונטי המתרחש בעולמו של הסרט הפופולרי 'מטריקס'.

The Matrix Online יתרחש בתוך המטריקס עצמה. עם זאת, לא יהיה כאן אפילו מעט מהקשקוש המכונה 'העולם האמיתי' (או 'המאטריס, לאלה שהפנימו את הסרט מעט יותר מדי טוב). במקום לחיות את חייהם כאנשים פשוטים, השחקנים המשחקים ב- The Matrix Online 'יתחברו' לתוך המטריקס בצורה פיראטית, כמו ניאו וחבורתו מהסרט, וישתתפו בקרב על עתיד האנושות.

לא מעט דברים מוסיפים עניין להכרזה הזו, אפילו מעבר לשימוש בשם 'המטריקס'. המשחק מבטיח קרבות קרב-מגע ונשק חם בזמן אמת - נושא אשר מעט מאוד משחקים המונטיים (אם בכלל) הצליחו לבצע אותו בהצלחה. כמו כן, יוצרי המשחק מבטיחים כי המשחק יעשה שימוש באפקט ה- 'Bullet Time' הפופולרי מהסרט. הבטחה די משונה, מכיוון שמשחק המחשב 'Enter the Matrix' (או המשחק 'מקס פיין', לחילופין) לא כללו משחק מרובה משתתפים בתוכם, ואחת מהסיבות לכך היא חוסר היכולת לשלב Bullet Time בהצלחה בתוך משחק מרובה-משתתפים.

בקרב המגע הזה, יוכלו השחקנים לעשות שימוש בעשרות יכולות מיוחדות, אשר את חלקן הן יוכלו 'להחליף' עם שחקנים אחרים. אפשרות זו אמורה לא רק להגדיל את העומק האפשרי בפיתוח הדמויות, כי אם גם לאפשר לקרבות המגע המרהיבים של המאטריקס לעבור כהלכה אל מסך המחשב.

יוצרי הסרט מבטיחים כי עלילת המשחק תמשיך את עלילתו של הסרט 'The Matrix Revolutions' אשר יופץ לבתי הקולנוע בנובמבר, וכי שחקנים המשחקים ב- The Matrix Online יכולים לצפות להתפתחויות עלילתיות מעניינות מאוד במהלך המשחק.

The Matrix Online צפוי לצאת למחשב האישי בלבד במהלך שנת 2004. בדיקות הבטא של המשחק צפויות להתחיל כבר השנה. באתר הרשמי של המשחק ניתן להרשם לעיתון אלקטרוני אשר יעדכן אתכם בהתרחשויות נוספות, ויאפשר לכם להרשם לבטא של המשחק, כשזו תצוץ ברשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by