ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המלאכיות של צ'ארלי וחצי 
 
 צילי וגילי ופיני בלילי   
 
צביקה בשור

לקראת השקת סרט ההמשך לסרט הבנות-הולכות-מכות, ובהשראת סרטי האנימטריקס המשובחים, העלו אולפני קולומביה סדרת אנימציה גרועה במיוחד לרשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפילו להעתיק הם לא יודעים
 אפילו להעתיק הם לא יודעים   
באולפני קולומביה החליטו להגדיר מחדש את מהות החאפ-לאפ. אפשר ממש לראות איך זה קרה: במשרד מהודר וחסר כל טעם של איזה מפיק שחושב שהוא אלוהים אבל מייצר בעיקר זבל, ישב איזה אחד כזה, אולי בן 25, אולי קצת יותר, שאת כל קיומו המקצועי חייב לעובדה שיש לו עגיל מגניב בגבה, וכולם חושבים שהוא "מחובר" למה שקורה.

"אתה שומע", אומר הצעיר המקצועי, "יש עכשיו איזה קטע חדש שרץ משו-משו באינטרנט".

המפיק הוציא לרגע את הסיגר מהפה. בפעם האחרונה שאיזה צעיר אמר לו שמשהו הולך טוב באינטרנט, הוא התעלם, ונאלץ להסביר לבוסים שלו במשך שלושה חודשים, איך הוא פספס את "פרויקט המכשפה מבלייר".

"אז אתה שומע", ממשיך הצעיר, מעודד מהפסקת העישון המפתיעה, "החבר'ה שעושים את המטריקס מצליחים לגרום להיסטריה רצינית ברשת. הם עשו סרטי אנימציה שקשורים לסרט, ועכשיו הם משחררים אותם אחד-אחד. זה הולך להם יופי".

וזהו. פה זה נגמר. המפיק הרים איזה טלפון, מישהו לקח כמה חבר'ה שיודעים לעשות סרטי קומיקס בינוניים להפליא, ו"המלאכיות של צ'ארלי: ההרפתקאות המונפשות" עלה לרשת. כרגע אפשר לראות רק את הפרק הראשון, אבל עד יציאת הסרט אנחנו צפויים לחמישה פרקים נוספים.

מה נגיד לכם? שיא הפַרטָאץ' והכלום. בעוד שסדרת ה-ANIMATRIX של האחים וושאבסקי מצליחה לנוע על התפר שבין יצירת עניין להפעמה ממש, הקשקוש נטול הסטייל של הצ'ארליות גורם לך לתהות אם יש בהוליווד יותר משלושה אנשים שמבינים עניין. עכשיו כשחושבים על זה, גם הפוסטרים של סרט ההמשך של הבחורינות נראה כמו העתקה בוטה מהכרזות המבהיקות של המטריקס השני.
 
 
אבל אם הם כבר עשו את הזוועה, אולי נחזור ונמליץ על האנימטריקסים, כשארבעה סרטים מתוך תשעת הסרטים כבר עלו לרשת באופן רשמי (וכל השאר מסתובבים, אתם יודעים איפה). תראו, תראו. שווה, שווה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by