ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מציגה: סכיזופרניה תאגידית 
 
 הפרק האחרון בסאגת האסלה של ביל?   
 
מערכת חיים ברשת

לאחר שבוע של הצהרות חגיגיות, הכחשות נמהרות והאשמות הדדיות, שחררו אמש היחצ"נים של מיקרוסופט הודעה רשמית: ה-iLoo אינו מתיחה, אך אין כזה דבר. תחליטו כבר!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגיד מיקרוסופט ממשיך להפגין חוסר יציבות. ענק התוכנה אשר עסק בשבוע האחרון בהפרחת נפיחות באוויר אודות שירותי ה-iLoo, והודה אמש כי מדובר במתיחה "מצחיקה", שחרר אתמול בלילה הודעה נוספת לעיתונות הקובעת כי המחראה המקוונת שלה, בסופו של דבר, אינה מתיחה.

אם עד עתה ניסו עיתוני העולם, סוכנויות הידיעות וכל אתרי המחשבים למצוא סופרלטיבים, כותרות יצירתיות וכיו"ב (ברחבי העולם נכתבות מיליארדי מילים אודות האייטם הזה כבר למעלה משבוע) אז חלאס. הנה לכם הזדמנות לקרוא את ההודעה הרשמית (לעת עתה) של מיקרוסופט בריטניה, תחליטו אתם מה לחשוב.

שירות ה-iLoo של MSN איננו שקרי ואין המדובר במתיחה

העניין עלה בעקבות אסטרטגיה שיווקיות בבריטניה על מנת להביא את האינטרנט קרוב יותר לכמה שיותר אנשים במדינה ולעודד שיח ציבורי על הדרכים בהם יכול האינטרנט להשפיע על חיינו בהווה ובעתיד.

השירות מגיע לאחר יוזמות קודמות דוגמת MSN ברחוב וספסל האינטרנט של MSN אשר מיקמו את האינטרנט בזירות של עולם היומיום.

הודעת העיתונות המקורית הייתה סיפור בריטי מקומי, אודות יוזמה בריטית לשוק הבריטי וכוונה כמובן לעבר התרבות וההומור הבריטיים. אולם מדובר בקונספט רציני שנשקל לאור הצלחתו של ספסל האינטרנט הציבורי. העניין נחקר לעומקו והגיע לכדי שלב עיצוב הקונספט בשיתוף עם מעצבי מוצר ויצרנים מומחים, על מנת לבחון כיצד יגיבו לו אנשים בממלכה המאוחדת. בכל מקרה, אמור היה להיות הפרוייקט מיזם חד-פעמי ולא פרוייקט לייצור המוני.

תשומת הלב שהסיפור חולל גרמה לנו להיות בטוחים כי הרעיון בהחלט תופס, אולם היו אי אילו אי-הבנות לגבי ההקשר של היוזמה במהלך הדרך, ועל כן המוצר לא ייבנה בסופו של דבר.

סוף ציטוט

ההודעה התקבלה מטעם RED consultancy, משרד הפרסום ויחסי הציבור של מיקרוסופט בלונדון.

ועתה נותר רק לתהות אם מדובר בהכרזה הרשמית הסופית, או בהודעה הלפני אחרונה, או הכמעט בטוח שאחרונה. בכל מקרה, גם אם התכוונו לזה וגם אם לאו, הרי שבמשרד הפרסום הנ"ל ובמיקרוסופט, הצליחו לגרום לשני דברים: לגרום לכל העולם כמעט לדבר על מחראות במשך כמה ימים, וגם לצאת פארשים לחלוטין (אבל הם כבר בטח רגילים לזה שם במיקרוסופט).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by