ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הווקמן של המאה העשרים ואחת 
 
 האם זה יהיה הדבר הבא?   
 
מערכת חיים ברשת

אחרי שלקחה בגדול את שוק קונסולות המשחק מתכננת סוני להעיף את נינטנדו מהצמרת של המשחקים הניידים בעזרת נגן משחקים נייד שימציא מחדש את התחום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר שזכתה בקרב על הסלון, סוני רוצה עכשיו גם את הכיסים שלכם. ענקית האלקטרוניקה היפנית, שקונסולת המשחקים שלה, פלייסטיישן 2, לקחה בגדול את המתחרות, מייקרוסופט ונינטנדו (בשיעור של שלושה פלייסטיישנים על כל מכשיר שמכרו המתחרות) הכריזה ביום שלישי על תוכניתה להוציא לשוק נגן משחקים לנשיאה ביד.

הנגן שזכה לשם PSP, הוצג במהלך מסיבת עיתונאים שהתקיימה לפני תערוכת המשחקים הגדולה E3 הנערכת בימים אלה בלוס אנג'לס. המכשיר עתיד להתרות במכשיר ה-Game Boy של חברת נינטנדו, אשר שולט ביד רמה בשוק המשחקים הניידים כבר למעלה מעשור.

אולם סוני מתכננת שה-PSP יהיה יותר מעוד משחק טטריס נחמד. על פי אתר CNET המכשיר יצויד במסך התומך בהקרנת תמונות בתלת-מימד, סאונד סטריאופוני, חיבור USB 2 ומצוייד במעבד מהיר המיוצר על פי טכנולוגיות מהמתקדמות שקיימות.

המכשיר החדש יקרא גם מדיות מפורמט חדש. פורמט ה-UMD הינו דיסק אופטי שגודלו כמחצית מגודלו של CD סטנדרטי והוא בעל תכולת מידע של 1.8 GB של מידע.

סוני לא אמרה כמה עומד לעלות המכשיר, אולם מסרה כי הוא יצא לשוק לקראת סוף השנה הבאה, וכדי להדגיש את רצינותה של החברה לגבי המוצר אמר קן קוטאראגי, נשיא יחידת הבידור האלקטרוני בחברה כי "זה עומד להיות הווקמן של המאה העשרים ואחת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by