ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שקר מסריח 
 
 ``ניסיתי את המוצר, והוא עובד מצויין``   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט במבוכה: כמה חברה במשרד הבריטי של החברה הודיעו לעיתונים על פרויקט שירותים מחוברים לאינטרנט שלא היה מעולם. עכשיו מנסים ברדמונד לטעון שהאחד באפריל נמשך עד ה-30 בחודש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כולם חושדים כל הזמן שמיקרוסופט והאמת לא דרות בכפיפה אחת. עכשיו יש איזה סוג של הוכחה. ידיעה שנשלחה לפני כשבוע ממשרדי MSN בריטניה, לפיה החברה מפתחת שירותים ניידים ממוחשבים ומחוברים לאינטרנט שיוצבו בפסטיבלי הקיץ הגדולים במדינה, התבררה כמתיחה.

ההודעה, שנקבלה במערכות העיתונים כהודעה רשמית ונכונה, פורסמה בכלי התקשורת המכובדים ביותר, כמו סוכנות הידיעות AP, עיתון הוול סטריט ג'ורנל ובסוכנות רויטרס (וגם בנענע). עכשיו כל המפרסמים מרגישים מטופשים לגמרי, ובמיקרוסופט מאוד לא שמחים על ערעור היחסים בינם ובין העיתונים וסוכנויות הידיעות, שעוד עלולים בטעות לבדוק מעכשיו אם מה שמיקרוסופט אומרת להם הוא אמת או סתם בלוף.

"אנחנו מתנצלים על כל בלבול או פגיעה שנוצרה מההודעה", מסרה דוברת מיקרוסופט בריג'יט ארנולד ל-AP. לדובר אחר של החברה, האדון נורי חסן, נראה הגיוני למכור לנו שמדובר במתיחת אחד באפריל. ולמי אכפת שההודעה השקרית יצאה ממרתפי MSN בריטניה ב-30 באפריל.

בהמשך טען חסן שמיקרוסופט נוהגת להתבדח עם העיתונות מדי פעם. לאתר CNET אמר כי פעם הודיעה החברה לעיתונות כי תחבר ספסל בפארק לרשת, כבדיחה. ועם זאת, מאוחר יותר יצר חסן קשר עם CNET ותיקן את עצמו - מסתבר שמיקרוסופט באמת חיברה את אותו ספסל לאינטרנט.

ובכלל, נראה שבלבול ומבוכה הן מנת חלקה של הגבירה האימתנית מרדמונד וושינגטון, כמו גם שכל עיתונאי הטכנולוגיה באשר הם שם. לאיש לא ברור כיצד בדיחה של כמה אנשים בבריטניה, שעבדו לבטח ללא תיאום עם המשרד הראשי החברה, זכו לשיתוף פעולה מלא של כל מערך יחסי הציבור של החברה, השלו את כל העיתונים עד האחרון שבהם, והשאירו ידיעה שקרית ומסולפת על כנה במשך שבוע שלם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by