ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הותר הפלונטר? 
 
 
עידו קינן

חנות המחשבים המקוונת פלונטר מדווחת באתרה על פתיחה מחודשת בסוף מאי, תחת הנהלה חדשה; המנכ"ל לשעבר, יריב נחשון, ישמש כיועץ לבעלים החדשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חודשיים וחצי לאחר סגירה עקב קשיים כלכליים, מודיעה חנות המחשבים הישראלית המקוונת פלונטר על חזרה לפעילות. לפי הודעה שמופיעה באתר החנות, היא תופעל מחדש לקראת סוף החודש, באמצעות "מפעילים חדשים" שזהותם לא מפורסמת בשלב זה.

בסוף פברואר הודיע מנכ"ל פלונטר דאז, יריב נחשון, על עצירת אספקת המוצרים ועל סגירתה הצפויה של החנות אם לא יימצא לה משקיע או קונה. "סגירת החברה היא עקב בעיות כלכליות, וגם בשל הרעש שגרמה בתעשייה סגירתה של רשת 'עתיד מחשבים'", אמר אז לחיים ברשת. "הספקים נבהלו מסגירת הרשת, פחדו מלתת אשראי ורצו את הכסף מייד, דבר שלא אפשר לנו להמשיך במתכונת הנוכחית". הוא סיפר על משא-ומתן עם מספר חברות שהביעו עניין בקניית החנות, והביע תקווה להתגבר על המשבר ואף לגדול ולהתרחב לחנויות ממשיות, כפי שתכנן בעבר.

כעת מופיעה באתר הודעה: "בשבועות הקרובים יעודכן האתר במוצרים חדשים, עדכוני מחירים ועוד. לאחר העידכונים אתר פלונטר יחזור לחיים במתכונת חדשה תחת מפעילים חדשים [...] אנו נדאג שאתר פלונטר יחזור להיות המקום הגדול בארץ למוצרי מחשוב [...] המפעילים החדשים של אתר פלונטר יעשו כמיטב יכולתם לפתור בעיות של אחריות על מוצרים ובעיות אחרות שנוצרו בתקופה בה האתר היה סגור. פרטים יבואו בהמשך".

"חברה הפושטת רגל בימינו, זה דבר נורמלי לחלוטין. חברה המכריזה על כוונות התרחבות ופתיחת רשת חנויות, ואז פושטת רגל, זה דבר תמוה", כתב adiavn בפורום "פלונטר - הפורום לאנשים שאוהבים מחשבים" באתר. "לצערי אין לי זמן בימים אלו להגיב על ההודעות בפורום אבל בשורה התחתונה האתר חוזר לפעול", השיב לו plonter, מנהל הפורום. "לגבי נקודות המכירה ועוד נושאים שחברת פלונטר הפקות בע"מ תיכננה וסיפרה עלייהם יתכן ויקרמו עוד וגידים ויתכן שלא. תודה מראש ומצטערים על עוגמת הנפש שנגרמה ונגרמת כתוצאה מסגירת החברה והאתר בזמן הביניים".
 
 
בשיחה עם חיים ברשת היום, נחשון קמצן במידע: "לצערי, אני לא יכול לתת לך פרטים. בעוד שבוע וחצי תוציא החברה הודעה מסודרת לעיתונות".

אתה תמשיך להיות המנכ"ל?
"לא, אני אהיה יועץ. אני אתעסק רק בזה. יש שם הרבה עבודה, להחזיר את זה למה שזה היה".

מי הבעלים החדשים?
"חברה גדולה ומכובדת בשוק המחשבים".

השם פלונטר יישאר?
"כאתר, כן. אבל חברת פלונטר הפקות כבר לא קיימת. יש כמה אנשים שנפגעו, אבל הרוב רוצים שזה יחזור".

כמה כסף החליף ידיים?
"אני לא יכול להיכנס לזה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by