ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מורידים את המכנסיים 

מורידים את המכנסיים

 
 
הילה בקמן

יום בינלאומי ללא מכנסיים, שלטי אזהרה מרחבי העולם, דברים שלא אומרים בזמן סקס, איך נראו אנשים כשהיו ילדים ומה קורה כל יום ב- 15:51 בדיוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לעזאזל, פיספסנו

מי לא לובש את המכנסיים בבית
 מי לא לובש את המכנסיים בבית   
אמנם, הוא כבר מאחורינו, אבל בכל זאת ראוי לציין את החג הבינלאומי והבינדתי שנחגג בכל שנה ביום שישי הראשון של חודש מאי. יום ללא מכנסיים, הוא יום בו כולם - סטודנטים, אנשי עסקים מכובדים ומנהיגי קהילה חשובים כאחד, מותירים את מכנסיהם מאחור, ועוסקים בעיסוקיהם היומיומיים, בתחתוניהם. וכל זאת, כדי לקחת את החיים בפחות רצינות ליום אחד. כאן תמצאו את כל התשובות לכל השאלות, להאזין לשירי החג, לספוג קצת אווירת חג מהתמונות, ולהדפיס פליירים לחלוקה, לשנה הבאה.
 

האתר הנעלם

מחר, באותו מקום, באותה שעה
 מחר, באותו מקום, באותה שעה   
"כל זה אינו משרת כלום, לא משנה כלום, מאוד חסר טעם, ובקיצור, לא שווה את המאמץ להשתתף בו". מעיד על עצמו האתר הצרפתי התמוה הזה, שמפרסם מדי יום, בין 15:51 ל- 15:52, תמונת דיוקן רעננה, בליווי הפרשנות החופשית של יוצריהם. היוצרים יכולים להיות אתם. אם, למרות ההקדמה ה'קוסמת', מתחשק לכם ליהנות מדקת תהילה, שלחו גם אתם דיוקן ופרשנות משלכם.

זה תרגום גוגל של האתר.
 

תמרורים בסטייל

הכובע האפנתי בישראל
 הכובע האפנתי בישראל   
מסיה ז'אן, ספר במקצועו, מציע להביט יותר מקרוב על תמרורי אזהרה מכל העולם ולהעלות מעל לפני השטח את מה שמסתתר מתחתיו. הוא מפתח דיון (בהומור) על הדרך שבה אותם תמרורים משמשים כדי לשמר את יחסי הכוחות בין גברים לנשים, על איקוניזציה ועל התספורות שמופיעות עליהם, מהן הוא מקבל השראה לסלון שלו.
 
 

שיער

פרוותי הפינגווין שלך
 פרוותי הפינגווין שלך   
האדם המכנה עצמו Mayhem & Chaos שונא את השיער שלו. הוא לא סבור שיש לו מקום על הראש שלו, כמו שהוא - ללא התערבות של סכין גילוח וצבעים, הרבה צבעים, ומעדיף להתייחס אל ראשו כאל קנבס ליצירות המוטרפות שהוא והספר שלו מבשלים יחדיו. אגב, בין אותן יצירות, אפשר למצוא גם לא מעט פרסומות.
 

אנרג'ייזר? בפעם הבאה דורסל

צריך לצבוע את התקרה בכחול
 צריך לצבוע את התקרה בכחול   
בסקס רמת הרגישות עולה, הכל יותר חשוף ופגיע, והדרך להפר את האיזון הרופף, קצרה מאוד. הדרך הזאת רצופה במילים. לפניכם רשימה של 78 המשפטים הכי פחות רגישים והכי מעוררים דחייה, אותם רצוי לא לומר כשעושים סקס. מי שלא רוצה להיכשל בלשונו גם בפעם הבאה, שיכנס, ישנן ויפנים.
 

כשהיינו קטנים

כשהיינו ילדים, את זוכרת
 כשהיינו ילדים, את זוכרת   
אתר זה מציג צילומים של אנשים מפעם, כשכל החיים היו לפניהם - לא ברורים ופלאיים, כשהעור היה רך וענוג, המבט בעיניים תמים וסקרן, וההבעות ערומות ואמיתיות, לצד צילומים מהיום, אחרי שפיצחו פחות או יותר את רזי העולם, ידעו עליות ומורדות, עטו מסיכות וגיבשו זהות. מקסים לראות איך הגרעין בכל זאת נשאר. גם אתם מוזמנים לשלוח צילומים שלכם, כמובן.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by