ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עורו אחים, עורו 
 
 פיונגיואנג פיונגיאנג איטס א וונדרפול טאון   
 
מערכת חיים ברשת

צפון קוריאה פיתחה את המשקה המושלם: הוא מאפשר לאנשי מחשבים לא להתעייף לעולם, הוא נלחם בזקנה, הוא טעים וחסר תופעות לוואי. איזה כיף!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה טוב להיות אזרח צפון קוריאני. כל הזמן רק חדשות טובות. אז מה אם הוא גר באחת המדינות העניות בעולם, אז מה אם אין חשמל סדיר כמעט בכל המדינה. אז מה אם את כל המשאבים שלו משקיע השלטון בפיתוח אמצעי לחימה מחרידים ודיכוי אלים של מי שמעז להתנגד. אז מה. זה לגמרי שווה את זה כשפותחים את העיתון בבוקר.

כי תראו מה זה, היום הודיע המכון-למשאבי-הצמחייה-באקדמיה-למדעי-החקלאות-ברפובליקה-העממית-הדמוקרטית-של-קוריאה (או בקיצור ממצאמחרעד"ק) כי נמצא הפתרון לבעיות האנרגיה של המדינה. ולא שהיו בעיות אנרגיה, אלא שמשקה חדש, שפותח במכון רב ההוד, מאפשר לאנשי המחשבים להתגבר על בעיית העייפות הנוצרת אחרי עבודה מאומצת מול המסך המרצד.

מה גורם למשקה להיות מוצלח כל-כך? "סאפונין שהופק מפירות של עץ", על פי דיווח סוכנות הידיעות הצפון קוריאנית. למי עוד זה טוב, מלבד למפעילי המחשב החרוצים של עמנו? "המשקה טוב לזקנים כיוון שהוא מקדם את חילוף החומרים ואת חידוש התאים בגוף האנושי ומוריד את רמת הכולסטרול בדם". וזה טעים? "למשקה יש ריח טוב וטעם חמוץ-מתוק". תודה רבה, ורק שאלה אחרונה - יש למשקה תופעות לוואי? "למשקה אין תופעות לוואי".

ראיתם איזה יופי להיות צפון קוריאני? עכשיו אף אחד לא צריך לשאול כמה מחשבים יש במדינה (ויש מחסור אדיר), מה קורה עם האינטרנט (יש בקושי בכמה מלונות, וגם שם הוא מוגבל באופן מהותי) ומה יקרה למתכנת שישתה את המשקה המושלם הזה אבל לא יאכל מספיק, בשל המחסור החמור באוכל ברחבי המדינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by