ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
"הקבצן ברחוב הביא לי כאפה" 
 
 לרוע אין גבולות   
 
רויטרס

שלושה צעירים אמריקאים הודו בביהמ"ש כי הם שילמו להומלסים כדי שאלו יערכו ביניהם קרבות רחוב ואח"כ הפיצו את צילומי הקרבות באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושה צעירים אמריקאים אשר הפיקו את מה שהיה ללהיט האינטרנטי התורני "Bumfights" (קרבות קבצנים) הודו באשמת מתן תשלום לאנשים חסרי בית כדי שאלו ירביצו איש לרעהו, בעת הופעתם בבית המשפט ביום שישי החולף, במה שעשוי לשלוח אותם לשנת מאסר בפועל.

הצעירים, רייאן מק'פירסון (19), דניאל טאנר (21) וזאכרי בובק (24) הואשמו בבית המשפט כי שכנעו הומלסים להיאבק אל מול המצלמה בתמורה לכסף, מזון, אלכוהול ולינה במוטל. כל אחד משלושה הודה באשמה על אישום של קשירת קשר לעידוד קרבות בלתי חוקיים.

נאשם רביעי, מייקל סליימן (24) הודה בסעיף אישום דומה כבר בחודש מרץ והוא ממתין עתה למתן גזר הדין בשבוע הבא.

לאחר דיון מקדים שנערך בחודש ינואר, החליט שופט בית המשפט העליון בסן דייגו לבטל סעיפי אישום חמורים יותר כנגד ארבעת הנאשמים, אשר בינתיים גם עומדים לתביעה על סך $100,000 מצד שניים מהאנשים שכיכבו בקלטות הווידאו אותן הפיצו הנאשמים ברשת.

עורך דינו של בובק, הכריז אז חגיגית כי הוא ידאג לביטול התביעה ואמר כי "טעם רע הוא לא עילה לתביעה משפטית" וכי ההומלסים השתתפו בקרבות המצולמים מרצונם החופשי. עתה כאמור, הודה מרשו באשמה המופחתת של קשירת קשר.

על פי דיווחים, נמכרו למעלה מ-300,000 קלטות וידאו, המציגות את מפגן טוב הלב האנושי של הנאשמים, שבסה"כ העניקו לדחויי החברה הזדמנות נהדרת להרוויח קצת כסף ולהשתתף בהפקת מקור משעשעת ומחממת לב. כדרך אגב, אתר האינטרנט בו נמכרות הקלטות בעשרים דולרים (פחות סנט אחד) עדיין לא הורד מהרשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by