ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שאלוהים יסגור לו את החלון, אמן 
 
 תראו, אפילו התמונות שלנו הפכו למגעילות   
 
מערכת חיים ברשת

בריאן שוסטר הוא איש ממש מסריח. הוא גם פורנוגרף וגם האיש שעל שמו רשום הפטנט על הפופ-אפים. נעים להקיא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נגיד שאתם שונאים פופ-אפים, רק נגיד, כי אתם לא. אתם אוהבים-אוהבים-אוהבים פופ-אפים. אבל נגיד שאתם שונאים, וכל מה שאתם רוצים זה לתפוס את האיש שאחראי לדבר הנורא הזה, להצמיד אותו לרצפה הקרה, להוציא איזה מסמר חלוד מהכיס ופשוט לשלוף לו את העין החוצה, לאן תלכו? את מי אתם צריכים לחפש אם כל מה שאתם רוצים זה למצוא את האחראי על הזוועה ולפקוק לו את אצבעות כף היד - אחת אחרי השניה?

אז קוראים בריאן שוסטר, ועושה רושם שהוא באמת בנאדם מסריח. כי לא רק שהוא פורנוגרף רשת מתועב, אלא הוא גם האיש שלקח ורשם פטנט על פופ-אפים. לא, הוא לא המציא אותם או משהו. הוא סתם הלך למשרד הפטנטים האמריקני ודרש בעלות על זה. מעניין למה הוא לא לקח אחריות גם על תאונות הדרכים, סרטן ועוד כמה המצאות אחרות.

אולי בעצם זה בגלל שמתאונות, סרטן ו-SARS יהיה קשה לשוסטר לעשות כסף, ומפופ-אפים הוא דווקא יכול. שוסטר מנסה לגייס בימים האלה כסף, כדי לתבוע כמה אתרים שמשתמשים בטכנולוגיה הזוועתית ללא רשותו. שוסטר, שכינה את עצמו בראיון ב-MSNBC "חלוץ", למרות שלא המציא דבר, הוא לבטח אחד מאותם רגעים בהם האומה האמריקנית תוהה מה היכן טעתה.

ואולי בעצם בריאן שוסטר יציל את כולנו. אולי מרגע שבעלי האתרים יצטרכו לשלם תמורת השימוש בפופ-אפים, הם אולי יחפשו דרכים אחרות למכור לנו מוצרים בלי לשבור את עצבינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by