ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האטארי חוזר! 
 
 
מערכת חיים ברשת

כבר יותר מדי זמן לא שיחקנו פונג, האמת. וגם לא נשחק, כי אטארי מודל 2003, שהיא גלגול מחדש של חברת משחקים אחרת, תוציא בקרוב את משחק המטריקס החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אטארי חוזרת, וזה רק הגיוני. כי בעולם שבו אנשים הולכים עם טריינינגים של אדידס, שבו הם הולכים בהמוניהם להופעות של צביקה פיק, די ברור שאת משחקי הוידאו שלהם הם יקנו מהמקבילה המשחקית של כל ענקי הסבנטיז הנכחדים האלה, שנולדו מחדש.

האמת היא, שבדיוק כמו אדידס וצביקה פיק, לא באמת מדובר באותו הדבר, אלא רק במשהו שנשמע כאילו. למעשה, זו לא אטארי שנולדה מחדש, אלא חברת אינפוגריימס הצרפתית, שקנתה בעבר את אטארי מחברת Time Warner, והחליטה עכשיו לשנות את שמה, ברוח בימי הרטרו.

"בכל שפה, השם אטארי נרדף למשחקי וידאו, ומוכר בשל יכולתו לספק בידור", אמר מנכ"ל אטארי החדשה-ישנה ברונו בונל, לכתב ה-BBC. "אולי החלק המופלא ביותר במורשת של אטארי הוא המתכון לייצור משחקים שילכדו את דמיונו של הקהל".

אגדת אטארי נולדה כשנולאן בושנל הקים את החברה בראשית שנות השבעים, ושחרר את משחק המחשב הפשוט עד אימה אבל המצליח עד זוועה - פונג. פונג, למי ששכח, היה הפשטה כמעט מוחלטת של משחק הטניס שולחן לשני קווים וריבוע הנע ביניהם. מאז ידעה החברה ימים טובים יותר ופחות, עד שנמכרה לטיים וורנר, ומשם, כאמור, לאינפוגריימס.

בעת האחרונה הוציאה אינפוגריימס כמה משחקים תחת השם אטארי, ביניהם כמה להיטים כמו Unreal 2 ו-Neverwinter Nights. בקרוב אמורה החברה לשלוף ממחסניה את המשחק המדובר של השנים האחרונות: Enter The Matrix, וזו שעה טובה לבצע מהלך כזה, שיקשור את סיפור ההצלחה הקולנועי והמשחקי של היום עם סיפור ההצלחה של פעם, בתקווה לחדש ימיו כקדם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by