ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביטוח זהות ברשת, זה כדאי! 
 
 ג`יימס רודריגז, רק נראה כמו ילדה תמימה   
 
מערכת חיים ברשת

חברות הביטוח באמריקה מצאו את הלהיט הבא של הפוליסות, והפעם על הכוונת: כל מי שמפחדים ליפול קורבן לגניבת זהות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוואלרי בראון לא היה מושג שזהותה נגנבה עד לרגע בו היא הגישה בקשה למשכנתא. היא קיבלה לידיה העתק של היסטוריית האשראי שלה וגילתה חשבונות בנק מזויפים שנפתחו בבנקים שונים תחת השם שלה.

בשנה החולפת למעלה מ-160,000 אנשים ברחבי ארה"ב לוועדת הסחר הפדרלית כי הם נפלו קורבן לגניבת זהות, במה שהפך שם לאחד מסוגי הפשיעה הנפוצים ביותר במדינה. מדובר גם באחד הפשעים בהם הקורבנות לא רק צריכים להוכיח כי הם נפגעו, אלא שהם גם אחראים על תביעת זהותם מחדש.

"בזמן שאתה מסדר את כל הבלגן, מה שלוקח בין חצי שנה לשנתיים, אין לך בכלל אשראי, אמר לרשת CNBC ג'יי פולי, מהמרכז לעזרה לקורבנות זהות גנובה בסן דייגו. "אין לך הרבה דברים שבדר"כ אתה רגיל שיש לך. חוץ מהעובדה גם שתיאלץ לקחת חופש מהעבודה, מה שיעלה לך בכסף גם שם".

ובדיוק על צרות מסוג אלה אמור לענות ביטוח גניבת הזהות. מדובר בנישה חדשה יחסית בתעשיית הביטוח (שתמיד תדע לזהות פחדים וצרות של אנשים ולעשות עליהם כסף). הביטוח לא מכסה חלילה את הנזקים שעשויים להיגרם לקורבן הזהות, דבר הנשאר בין הקורבן לבין חברת האשראי עימה הוא עובד. מה שהביטוח כן מכסה הוא את הזמן והכסף שהולכים לאיבוד בעת שהקורבן עובר דרך המחוזות הבירוקרטיים והחוקיים בדרך להשבת זהותו לשימושו הבלעדי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by