ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פיפי ולגלוש 
 
 כן, זה נראה קצת מופרך   
 
מערכת חיים ברשת

MSN הבריטית תציב תאי שירותים המחוברים לרשת בפסטיבלי הקיץ הגדולים של אנגליה. מה זה אומר על המוצר שלהם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר הבריטי של MSN מצא דרך, שניתן לקרוא לה מעניינת, למשוך את תשומת לבם של צעירי בריטניה ולהביא אותם להיות משתמשים רשומים בו. האתר יזם הקמתם של שירותים ניידים בהם ניתן לגלוש ברשת, שירותים שיוצבו ברחבי אנגליה כולה, כשהפסטיבלים הגדולים של הקיץ יתנהלו להם.

הקוביה החדשנית, המכונה iLoo (פירוש המילה Loo באנגליה הוא שירותים), כוללת בתוכה מחשב הנמצא מתחת לכיור ומחובר למערכת אודיו מכובדת, מסך פלסמה שטוח ומקלדת אלחוטית. כל הסיפור כולו מחובר בפס רחב לרשת.

ג'רמי דיוויס, אנליסט בחברת חקר שווקים בריטית, חושב שזה רעיון מצוין. "לקרוא בשירותים זה תחביב בריטי מסורתי", אמר ל-CNET, "ראינו כבר מדפים עם מגזינים, נייר טואלט עם בדיחות וקומיקס על הקירות בתאי שירותים לאורכה של הארץ. אתה חייב לתת קרדיט לאנשי מיקרוסופט, על היצירתיות ועל הכרת העם האנגלי".

כמה בעיות נובעות מהמצאה שכזו. בניגוד שלירותים הכימיים הרגילים, המקבלים אליהם אורחים ופולטים אותם בתוך דקות ספורות, סביר להניח שמי שיזכה לחדור להיכל הטואלטיקה המאובזר של מיקרוסופט ירצה להישאר בו עוד כמה דקות, ואז עוד קצת. תורים צפויים להתנחש להם בדרך אל המטרה הבנאלית להחריד. הפתרון של אנשי MSN הוא הצבת מסכים נוספים מחוץ למתקן, כך שיתאפשר לממתינים לבדוק את הדואר שלהם.

בעיה נוספת היא בעיית הגניבה. כל אחד מאיתנו היה רוצה מסך פלסמה בבית, ויש בינינו כאלה שלא אכפת להם איך ישיגו אחד שכזה. לכן יוצב שומר גברתן מחוץ לכל אחד מהמתקנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by