ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וושינגטון טובעת בזבל (אלקטרוני) 
 
 
מערכת חיים ברשת

תל אביב לא לבד. וושינגטון שאירחה השבוע כנס גדול בנושא הספאם, הוצפה בהרים של זבל אלקטרוני ובמאות אנשים שנשבעו להלחם בו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כנס בן שלושה ימים שנערך בוושינגטון בנושא משבר דואר הזבל ברשת, נסגר בקריאה נרגשת לפעולה מיידית. הוועידה שאורגנה על ידי וועדת המסחר הפדרלית (ה-FTC), בחנה את התפשטותו המהירה של האי-מייל המסחרי ובמסגרתה נסקרו סוגיות טכניות, חוקיות וכלכליות העולות מהתפשטותו של הספאם.

דוברים בוועידה תיארו תמונת מצב די עגמומית, והזהירו מעתיד נעים עוד פחות לשימושי האי-מייל, במידה והתעשייה לא תצליח לטפל בבעיית הספאם באופן מיידי. נציג ה-FTC אמר כי המצב הרבה יותר גרוע ממה שהם חשבו תחילה וכי ללא צעדים דרסטיים לשיפור העניין, האי-מייל יכול לקרוס לחלוטין. נציגי ספקיות האינטרנט התלוננו כי נפח הספאם פשוט מהווה סכנה.

הדוברים השונים בכנס הביעו כמובן דעות שונות על מהי הדרך הטובה ביותר להילחם בספאם, שעתה תופס 40 אחוזים מכלל האי-מיילים. רבים מהמשתתפים טוענים כי הפתרון טמון בחקיקה ברחבי ארה"ב כולה, וחלקם סבורים כי הישועה תצמח דווקא מטכנולוגיות חדשות לחסימת ספאם.

הכנס שנחשב לאחד החשובים בתחום, כינס יחדיו ספקי אינטרנט, לוביסטים הפועלים למניעת ספאם ופוליטיקאים מקבלי החלטות מוושינגטון, אך גם נתן במה למשווקים באי-מייל, אשר שולחים הודעות מייל אך ורק ללקוחות המעונינים בכך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by