ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
2 אימיילים יוצאים מת"א לחיפה 
 
 לא נפגעו תלמידים במהלך צילומי תמונה זו   
 
מערכת חיים ברשת

אינטרנט זה לא רק פורנו, ולא כל הסטארט-אפים נעלמו; אתר חדש של סטארט-אפ ישראלי מציע עזרה לתלמידים המתכוננים לבחינת הבגרות במתמטיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הסטארט-אפ הישראלית JustAsk העלתה לרשת, לקראת עונת הבגרויות הקרבה ובאה, אתר המאפשר לתלמידים הנערכים לקראת בחינות הבגרות במתמטיקה להתכונן לבחינה בקלות ובנוחות (ככל שהמתמטיקה מאפשרת זאת) מהבית.

האתר החדש מכיל חומר לימוד בהיקף של חמישה כחמישה ספרי לימוד ממוצעים, ובו פתרונות לבחינות בגרות (ברמות 4 ו-5 יח"ל) משנים חולפות. האתר פותח על בסיס טכנולוגיית CACHE של חברת אינטרסיסטמס, המשמשת לניהול מסדי נתונים ופיתוח אפליקציות רשת.

התלמידים הנעזרים באתר יכולים להתמודד - בסביבת לימודים צבעונית, אינטואיטיבית ועשירה באנימציה - עם קרוב ל- 400 שאלות שונות בנושאי הלימוד עליהם הם עומדים להבחן. בנוסף לתשובות הסופיות, ישנם גם רמזים אודות דרכי הגעה לפתרון הבעיות, קווים מנחים לפתרון הבעיות ופתרון מפורט.

בנוסף, יכול התלמיד בכל שלב של הלימוד "לקפוץ" תוך שימוש בקישורים למושגים ולמונחי יסוד מעולם התיאוריה של המתמטיקה ולהבין לעומק את פתרונות הבעיות עימן הוא מתמודד.

עלות השימוש באתר, עד מועד קיום הבחינה עצמה, עומד על 45 ש"ח (ל- 1000 הנרשמים הראשונים). את רשיון הכניסה לאתר ניתן לרכוש באתר עצמו, באתר www.eTeacher.co.il או בהוצאת הספרים "רכס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by