ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
למה מלחמה? יש סוליטר 

למה מלחמה? יש סוליטר

 
 
הילה בקמן

סוליטר עם סדאם, מתי כדאי למות, כל מה שרציתם לדעת על סארס ומשחק מצא את ההבדלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה מלחמה? יש סוליטר

 
הצבא האמריקני ייצר עבור חייליו בחזית המוני חפיסות קלפים עם תמונותיהם של כל האישים העיראקים שמאכלסים את רשימת המבוקשים המכובדת. אין צורך להתגייס לשורותיו של הצבא האמריקני כדי ליהנות ממשחק בחברתם המלבבת של עושי דברו של סדאם - את זה, תוכלו לעשות כאן.
 

השכנים אינם טובים בעיני

 
אם אתם שייכים לקהילת בעלי האתרים ורוצים לפרסם אותו בצורה יצירתית, עכשיו יש לכם הזדמנות לחבור בקלי קלות לשכנים וירטואלים בבניין אקלקטי הולך ומתארך, שדירותיו עוצבו על ידי דייריו - בעלי אתרים (בעיקר). כל שעליכם לעשות, הוא להוריד את תבנית גרפית של דירה בת קומה אחת או של לופט בן שתי קומות, להתאים אותה בקלי קלות לצרכיכם ולטעמכם, ולהוריד את המפתח לדירתכם הטרייה, שיתנוסס בגאון באתר שלכם.
 

מצא את ההבדלם

 
זוכרים את המשחק "מצא את ההבדלים" שכולנו, בשלב זה או אחר, יגענו בו את קודקודנו? ובכן, לפניכם שתי תמונות, כמעט זהות, אשר כל מה שמבדיל בניהן הם שבעה שינויים זערוריים וחמקמקים, ואתם צריכים לגלות מהם. אלא שבמקרה הזה, אין לכם את כל הזמן שבעולם כדי לעמוד על ההבדלים, אלא, 85 שניות בלבד. אה, ועוד דבר: כל הרמאים שמציצים עכשיו, זה לא יעזור - התמונות מתחלפות כל הזמן.
 
 

מצב רוח למוות

 
מתי שהוא, כולנו נמות. בוודאי יצא לכם להשתעשע במחשבה על האופן, הזמן והמקום של המוות הצפוי לכם. Day 4 Death מתיימר לנבא עבורכם את כל אלה. אז מי שסקרן לגלות, מוזמן להצטייד בקלות ראש ולענות על שש שאלות פשוטות. אגב, משמעות המושג DUI היא נהיגה תחת השפעת אלכוהול.
 

יש כיסוי

 
כפי הנראה, ישנה חוקיות קוסמית (או אולי תקשורתית), שלפיה חייבת להישמר תמיד רמתו הגבוהה של מפלס החרדה הציבורית. אחרת אי אפשר להסביר איך זה, שעוד לא הספיקה להתפוגג חרדת המלחמה, וכבר שוטף אותנו גל חרדתי נוסף בדמותה של מחלת הסארס. כאן תמצאו את כל המידע והעדכונים הנוגעים למחלה המסתורית הקטלנית.
 

גברים בפרוטות

 
הטבלה המחזורית הזאת מפרקת את תמהיל היצור שקרוי גבר (סטרייט טיפוסי) למרכיביו. למרות הניחוח השוביניסטי שעולה מההסברים על היסודות שמרכיבים את היקום והקיום הגברי, לא נעדר מהם קורטוב של אירוניה עצמית מאוד משעשעת, ולעתים אפילו מעוררת רחמים.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by