ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הם יכולים לשמוע כל מה שאתם אומרים 
 
 
מערכת חיים ברשת

מערכת ציתות לשיחות טלפון המועברות ברשת תיתן למשטרה את היכולות שיש לה מחוץ לרשת. הבשורות הטובות: גם אחרי המשטרה אפשר לעקוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Cisco, חברת ציוד הרשת הגדולה בעולם, בוודאי שימחה מאוד כל מני אנשים עבי גבות וחמורי סבר, כשהודיעה על הפיתוח האחרון שלה - מערכת המסוגלת לצותת בחשאי לשיחות טלפון מבוססות רשת.

הצורך לבנות מערכת שכזו נוצר בעקבות פריחתן של שיחות הטלפון מבוססות הרשת. עם בוא החיבור רחב הפס לרשת השתפרה איכותן של השיחות הללו פלאים, וכיוון שלרוב מחירן נמוך מזה של שיחות הטלפון הרגילות, ברור שהפופולריות שלהן נמצאות בנסיקה מתמדת.

ויש אנשים שזה מטריד אותם, כמו אנשי המשטרה ורשויות אכיפה אחרות, כרגע בעיקר בארצות הברית, שחששו לאבד את אחיזתם החוקית על השיחות הפרטיות של מי שנמצאים תחת פיקוחם מסיבות אלו או אחרות. גם בחלק מהתאגידימים יש רצון אמיתי לראות את שיחות הטלפון הללו מנוטרות, או לפחות לראות את היכולת לנטר אותן.

וזה בדיוק מה שסיסקו מציעה עכשיו. ותאמינו או לא, מצבו של הציבור אפילו השתפר מעט לעומת העולם שלפני הרשת. על פי דיווח סוכנות הידיעות AP, החברה הבטיחה שתדאג שמי שירכוש אצלה מוצרים שמשולבת בהם היכולת להאזין לשיחות רשת יכיר את החוק ויכיר את המגבלות על הזכות לחדור לפרטיותם של אנשים, ואף הוסיפה למוצרים האמורים רכיב שעוקב אחר העוקב, כלומר בודק וזוכר למי מצותת בעל המכשיר, כדי להבטיח שימוש נאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by