ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גרסה חדשה ל-iMesh 

גרסה חדשה ל-iMesh

 
 
אהוד קינן

גרסה חדשה לאיימש, מנקה הסטורית גלישה, לוכד מסכים נוח ומרוץ מכוניות רב משתתפים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – iMesh

 
אלה מאיתנו שהתחברו לאינטרנט המהיר בוודאי מנצלים את רוחב הפס להחלפת קבצים (חוקיים כמובן). איימש היא תוכנת שיתוף קבצים ותיקה וישראלית המאפשרת חיפוש והחלפה של קבצים מסוגים שונים: תמונות, שירים, קטעי וידאו, מסמכים ותוכנות (ושוב ילדים, מחליפים רק חוקיים). השבוע יצאה גרסה חדשה של התוכנה, גרסה 4. שינויים ושיפורים גרפיים גדולים נעשו בגרסה זו והממשק שונה כמעט לחלוטין. עם זאת באיימיש מבטיחים לנו שגם המשתמשים הוותיקים שלה לא יתאכזבו וימצאו את עצמם (ואת כל האפשרויות בתוכנה) בקלות כמו בעבר.
 
 
עוד בגרסה החדשה הוסף עץ לוגי שמחליף את ניהול הקבצים הישן ועוזר להתמצא יותר בקלות בין הקבצים שהורדו. בגרסה הקודמת ניהול הקבצים נעשה בדומה לסייר הקבצים הרגיל. לעומת זאת, בגרסה החדשה ניתן לדפדף בין הקבצים לפי שם האמן, סוג השיר או כל מידע אחר שהוסף לקובץ על ידי היוצר. נגן פנימי של התוכנה מאפשר לשמוע כל קובץ קול ולצפות בכל קטע וידאו, גם לפני שהסתיימה ההורדה. כך ניתן להחליט אם אותו קובץ שווה הורדה, או אם אפשר להפסיק לבזבז את הזמן ולעבור לבא. כוכבים ירוקים מסמנים את רמת השיתוף בקובץ בין המשתמשים. קבצים מזויפים או בעלי איכות גרועה ימחקו בדרך כלל על ידי המשתמשים, דבר שיוריד את הפופולריות שלהם ואת מספר הכוכבים שלהם. כך ניתן בקלות לזהות את הקבצים שבאמת רוצים להוריד.

מחר יתפרסם באתר ראיון שהעניק מנכ"ל איימש, אילן אורן, לחיים ברשת לרגל הוצאת הגרסה החדשה.
 
גרסה: 4.0
רישיון: חופשי
גודל קובץ: 3.01mB

הורידו כאן
 
 

לא למקצוענים בלבד - System Security Suite

 
עד שיהיה מחשב לכל ילד (ולכל מבוגר אם אנחנו כבר בעניין), אנחנו נאלצים לחלוק את המחשב. השותפים יכולים להיות מהמשפחה, עמיתים לעבודה, חברים מבי"ס שמשתמשים במעבדה בשיעור הבאה או אפילו סתם זרים שביקשו רשות יפה לבדוק רגע אימייל. לא תמיד אנו רוצים שידעו מה עשינו במחשב ובאיזה אתרים ביקרנו. התוכנה המצויינת System Security Suite מבצעת עבודות נקיון שונות ויסודיות במחשב. בין השאר היא יכולה לנקות את כל ההיסטוריה של הגלישה הן משורת הכתובות והן מתיקית ההיסטוריה במחשב. לאחר כל חיפוש של קבצים במחשב או אתרים באתר חיפוש נשמר כל כיתוב שהוכנס לשדה החיפוש. גם את אלה לא מזניחה התוכנה ומנקה על פי בקשה. בנוסף אפשר לנקות תיקיות זמניות וקבצים מיותרים מהמחשב. בטח יש תוכנות שלא יחסרו לכם אם לא יועלו בעת הדלקת המחשב. ניתן בקלות לאתר אותן ולבטל את העלתן בתפריט מיוחד בתוכנה.
 
גרסה: 1.03.1
רישיון: חופשי
גודל קובץ: 840kB

הורידו כאן
 

זה כדאי - ScreenHunter

 
המחשב מספק לנו שעות של הנאה. אך מה לעשות ולפעמים צריכם להשתמש בו ככלי עבודה להכנת מצגות ופרוייקטים שונים. אם אתם אותם אנשים שנזקקים ללכידות מסך באופן קבוע, או אם סתם בא לכם לשמור פשלות מצחיקות שמצאתם באתרים, וקרוב לוודאי שיתגלו מהר וימחקו, התוכנה הזאת בשבילכם. התוכנה עוזרת לבצע לכידות מסך בצורה ידידותית וקלה הרבה יותר מהדרך שמספקת לנו תוכנת החלונות. בנוסף ללכידת כל המסך, ניתן לקבוע אם רוצים ללכוד חלון פעיל, או לצייר מלבן מסביב לתחום שצריכים. התוכנה מציאה גם לכידות מתוזמנות ושמירות אוטומטיות. אלה יקלו בצורה משמעותית על העבודה. אין צורך לחזור לחלון התוכנה הגרפית אחרי כל לכידה, לגזור את התחום המבוקש, לשמור ולבחור שם קובץ. אפשר לבצע מספר בלתי מוגבל של לכידות לפי הצורך, ואחרי שמסיימים, למחוק את כל המיותרות ולערוך את הטובות.
 
גרסה: 4.0
רישיון: חופשי
גודל קובץ: 382kB

הורידו כאן
 

שחקו אותה - GeneRally

 
חובבי ספורט מוטורי מנסים לעודד בניית מסלול מרוצים מקצועי למכוניות בישראל. כרגע אין אישורים חוקיים מתאימים והעניין עדיין עומד כבר די הרבה זמן. כל חובבי המרוצים ומשפצרי המכוניות ששמו אגזוז בקוטר של מטר במכוניתם יצטרכו להסתפק, כרגע, במשחק הזה. במרוץ קטן ונחמד זה תוכלו להצטופף מול המחשב עם עוד 5 מחבריכם ולהתחרות אחד בשני. אם אין לכם מקום ליד השולחן לכל כך הרבה אנשים, אל דאגה, המחשב ישמח להתחרות בכם עם שחקנים משלו. עורך מסלולים כבר מובנה בתוך המשחק לשעות נוספות של הנאה. באתר הבית של המשחק אפשר להוריד עוד מאות מסלולים שבנו בשבילכם משתמים אחרים וגם לעלות את דגם השכונה שלכם שבניתם, שגם אחרים יוכלו להנות ממנו.
 
אתר הבית של המשחק, להורדת מסלולים.

גרסה: 1.04
רישיון: חופשי
גודל קובץ: 1.14

הורידו כאן
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by