ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שלוש תחזיות לדור השלישי 

שלוש תחזיות לדור השלישי

 
 
Popuar Science

מספר דגמי אב-טיפוס שעוצבו עבור יצרנית הסלולר סימנס, מצביעים על כיוון חדש בעיצוב: לא עוד עיצוב שבלוני כי אם התאמת הטלפון לסגנון ולצרכים האישיים של בעליו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביצת הפתעה של סימנס?
 ביצת הפתעה של סימנס?   
הדור השלישי של הרשתות הסלולריות צפוי להעניק לטלפונים הניידים יכולות מרובות יותר, אולם דומה שמרבית המכשירים המשווקים כיום משעממים בדיוק כמו כל מכשיר סלולרי אחר שנועד לשיווק המוני.

המעצב אולי סקרייפאל מחברת דיזיינאפיירס (Designafairs ) הציג בפני Popular science מספר אבות-טיפוס לדגמים שתכנן עבור חברת סימנס, אשר מתחשבים בצרכים שונים מבחינת פשטות, סגנון ופונקציונליות.
 
 
לפולקסווגן יש אולי "משיכה של פשטות", אבל סקרייפאל רוצה שהטלפונים הסלולריים של סימנס גם יהיו נוחים לאחיזה ביד. הוא אינו מתעלם מההיבט הפונקציונלי: המכשיר בעל צורה דמוית ביצה (למעלה) מצויד במקלדת מלאה שמחליקה החוצה כשרוצים לשלוח הודעות, בעוד ששני המכשירים המשולשים מצוידים במצלמה מובנית באחת הפינות. הגירסה שמתמקדת במידע מצוידת במקלדת נשלפת, ולזו שנועדה לבני-עשרה יש לחצנים עבור משחקים.
 
 
 
סקרייפאל סבור שמכשיר טלפון מסוגנן יכול להשתפר עם הזמן. המפתח כאן הוא השימוש בחומרים יוקרתיים כמו טיטניום, כסף ובדולח שיעניקו למכשיר עמידות מסוגננת. במכשיר נוסף נעשה שימוש בעור: כאשר הוא נשחק הוא מקבל גוון של נחושת במקום מראה מרופט.
 
 
לעתים מיותר להעמיס מאפיינים חדשניים בכל מכשיר טלפון, כיון שישנם משתמשים שאינם מעוניינים בהם. ניתן למזער מכשיר לדיבור-בלבד (מלבד הלחצנים, שלא ניתן להקטינם עוד יותר מבלי לפגוע בתפקודם), באמצעות סוללות דקות יותר וטכנולוגיות מהפכניות בתחום הרמקולים.
 
 
טכנולוגיות כאלה יכולות, לדוגמה, להפוך את הצג הראשי למקור שמע. מכשיר הקונספט לדיבור-בלבד שנראה בתמונה למעלה מדגים את הרעיון הזה. אם יצליחו לייצרו מחומרים זולים, הוא אף עשוי להיות מכשיר לשימוש חד-פעמי.

להזמנת מנוי למהדורה העברית של ירחון Popular Science חייגו 1700-709-309
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by