ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת בריטניה ומאבקה בשפנים הוורודים 
 
 החשוד במדי אסיר אופנתיים   
 
רויטרס

השפן הקטן היה עסוק בלפרוץ לאתרי תאגידים גדולים, עד שלא שם לב כי הסקוטלנד יארד סוגר עליו; עתה נשאלת השאלה האם הוא ייצא ממש שפן וילשין על חבריו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה הבריטית עצרה אדם החשוד בהאקינג לאתרי אינטרנט של תאגידים גדולים והשחתת פניהם תוך השארת כרטיס ביקור שלא ניתן לטעות בו: ארנב צעצוע וורוד ופרוותי (שעל שמו זכה ההאקר לכינוי "פלאפי באני ראביט").

הסקוטלנד יארד הודיעו אמש (ד') כי הם עצרו את לין האטון, בן 24, במרכז כנסים לונדוני, בו מתנהל בימים אלה InfoSecurity Euroope 2003, אחד מהירידים החשובים באירופה בנושא אינטרנט ואבטחת רשתות מחשבים.

רשויות החוק ומומחי אבטחת אינטרנט אומרים כי הם מאמינים שהאטון הוא המוח מאחורי תקיפות השפן הוורוד, שנמצאות תחת חקירת הרשויות האירופיות והאמריקאיות כבר יותר משנה. המקורות אומרים כי "פלאפי באני" היה פעיל למעלה משנתיים, ופרץ לאתרי תאגידים החל מרשת מק'דונלד וכלה באתרים לאיתןור וירוסים של חברת סימנטק.

גם בימים בהם פריצה לאתרים של חברות, גדולות וקטנות, כבר לא מהווה כזו ידיעה חדשותית מרעישה, ההאקינג של הארנב הנמרץ בלטו במיוחד. האתרים המושחתים נשאו בדרך כלל את המסר הבא: "האתר הזה נמצא עתה תחת שליטת פלאפי באני" כשבסמוך הופיע תמונה של ארנב צעצוע ורוד ומפוחלץ.

"פלאפי באני הוא אחד מהדמויות הכי מסתוריות של עולם ההאקרים. הוא בוחר יעדים מסוימים. ההאקים שלו מאוד אפקטיביים", אמר רוברטו פריאטוני, מייסדה של חברת Zone-H העוסקת בניטור ותיעוד של מתקפות אינטרנט.

האטון, אזרח בריטי, עוד לא הואשם, נכון ליום ד', בשום עבירת מחשב. המשטרה אומרת כי הוא נעצר ביום שלישי אנשי יחידת המחשבים על כך שלא הופיע בבית משפט, שם היה אמור להישפט באשמת זיוף שכלל לא קשורה לעניין.

מקור בקרב הרשויות אמר כי החקירה נמשכת וכי המשטרה מקווה לקבוע האם פלאפי באני הוא עבודתו של איש אחד, או שמא מדובר בקבוצה של אנשים, מה שעשוי להוביל לעוד מעצרים ולקבוע האם האטון יואשם או לא. או במילים עדינות: אין לנו עליו שום דבר, אבל אם השפן ישטנקר על חבריו, נעשה ממנו עד מדינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by