ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סלח לי אבי כי חטאתי 
 
 העובד החדש של רד-האט?   
 
מערכת חיים ברשת

לא יפה לשלוח אי-מיילים מעליבים, אבל הרבה פחות נחמד זה להביא עדות אופי מזוייפת מהאפיפיור לבית המשפט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרח וולשי שעומד בימים אלה למשפט בעוון שליחת אי-מיילים זדוניים, הכניס עצמו לערימה גדולה אף יותר של קקי משפטי ע"י עירובו (לא פחות ולא יותר) של האפיפיור, יוחנן פאולוס כעד אופי להגנתו. כך נמסר בעיתון הטלגרף הבריטי.

ג'וליאן אוונס, בן 28 ממונמאות', דרום ווילס, זומן לבית-משפט השלום בעיר הוולשית מרת'יר טיידפיל, באשמת שליחת הודעות מטרידות למרכז השירות של חברת הטלפונים הסלולריים T-Mobile, לאחר שהחברה סירבה לקבל אותו לעבודה.

מדובר בעבירה לא חמורה מדי, אולם אוונס פחד כנראה שבית המשפט ישפוט אותו לחומרה ויטיל עליו עונש מאסר בפועל. על מנת לבקש את רחמי בית המשפט, הגיש אוונס את עדות האופי הבאה:


"חברי היקרים לאמונה בישוע המושיע.
אני מתנצל שלא הצלחנו להגן על הכנסייה הקתולית מפני הסקנדל הכרוך במקרה של ג'וליאן אוונס.

אנו מחויבים לתמוך בג'וליאן אוונס ואנו אף עושים זאת בזמנים קשים אלו. ג'וליאן תרם ועשה רבות במישור הרוחני, ההומני והסוציאלי למען רווחת הקהילה, הכנסייה והאנושות.

שלכם באמונה,
האפיפיור יוחנן פאולוס השני".

למרבה הצער, התוכנית המבריקה של אוונס התפוררה, כאשר שירות התביעה של הוד מלכותה גילה לבית המשפט כי אוונס רכש את עדות האופי המזויפת ברשת האינטרנט תמורת £50 (כ-₪360). הוא עתה עומד למשפט הן בשל האי-מיילים הזדוניים והן באשמת ניסיון להטיית הדין. הדיון צפוי להיערך בחודש הבא, ואז יגלה אוונס האם השופט אוהב שמנסים לעבוד עליו ורואה זאת כהלצה מוצלחת, או שחוש ההומור שלו הוא לא משהו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by