ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
RIAA רוצה לתפוס איתך מילה 
 
 שירים מסוכנים לחופש שלך   
 
מערכת חיים ברשת

תאגידי המוזיקה עלו כיתה במאבק נגד הפיראטים; התחילו לשלוח הודעות צ'אט שהחלפת שירים זה לא יפה, לא חוקי ודי מסוכן לחופש התנועה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשיית הקלטות המוזיקה משיבה למחליפי הקבצים מלחמה, בכלים שלהם עצמם, במסגרת קמפיין חדש בו היא שולחת אזהרות לאנשים המציעים שירים מוגנים בזכויות ברשת.

בקמפיין שהחל אמש (ג'), נעזר ארגון הסחר של תעשיית המוזיקה (RIAA) בפונקציות הצ'אטים הבנויות בתוך תוכנות החלפת קבצים דוגמת קאזאה וגרוקסטר, על מנת לשלוח הודעות אוטומטיות לאנשים המספקים שירים המוגנים בזכויות יוצרים, ולהזהיר אותם כי הם עוברים על החוק.

הקמפיין, כך מבטיחים ראשי RIAA, אמור להיות על תקן אמצעי חינוכי, ולאו דווקא חלק מהמערכה המתמשכת של התעשייה ופעילויות האכיפה שלה בזירת האנטי-פיראטיות. אולם האזהרות בהחלט יציינו כי מחליפי הקבצים שמים עצמם על בסיס משפטי רעוע למדי בכך שהם מציעים מוזיקה און-ליין.

"אנו מתכוונים לשלוח הודעות בדיוק לאותם אנשים המציעים מוזיקה, בזמן אמת, בשעה שהם עושים זאת", אמר קארי שרמן, נשיא RIAA. "התקווה היא שבדרך זו נגיע לאנשים, שצריכים לדעת שהרשת לא מספקת להם אנונימיות, וכי ישנם סיכונים משפטיים אם הם מחליטים להמשיך, כמו גם סכנות לפרטיות ולאבטחה."
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by