ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'יהאד אינסייד 
 
 fundamintelism   
 
מערכת חיים ברשת

מאהר "מייק" האוואש, קבלן תוכנה של אינטל, מואשם על ידי משרד המשפטים האמריקני בקשירת קשר לפגוע בביטחון המדינה, ולהלחם נגד חייליה באפגניסטן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד המשפטים האמריקני הודיע כי נגד מאהר מופיש האוואש, הידוע לחבריו באינטל כ"מייק", יוגש כתב אישום באשמת קשירת קשר לפגוע בארצות-הברית. אתר Wired מספר כי האוואש שהה בכלא האמריקני בחמשת החודשים האחרונים בשל חשד זה.

האוואש בן ה-39, קבלן תוכנה של יצרנית השבבים אינטל, חשוד כי לאחר פיגועי ה-11 בספטמבר, ולאור מדיניותה של ארצות-הברית כלפי אפגניסטן, החליט לנסוע למדינה המוסלמית על מנת לחבור שם לאנשי הטאליבאן ואל-קעידה במלחמתם באמריקנים. על פי החשד, האוואש וחמישה אנשים נוספים, שביחד איתו קיבלו את הכינוי "שישיית פורטלנד", נסעו לסין כדי להגיע משם לאפגניסטן, אך משלא הצליחו להגיע למדינה המותקפת, שבו על עקבותיהם לארצות-הברית.

האוואש מכחיש את ההאשמות מכל וכל. לטענתו נסע לסין במסגרת עסקי התוכנה הפרטיים שלו. חבריו של האווש, שפתחו אתר הקורא לשחרורו במהלך החודשים בהם היה כלוא ללא סיבה מוצהרת, טוענים כי הראיות שמציגות הרשויות "חלשות, ומסתכמות באשמה על פי השתייכות...נמשיך לעמוד לצדו של מייק, אנחנו מאמינים שהוא חף מפשע, ואנחנו מאמינים כי בסופו של דבר יזוכה מכל ההאשמות נגדו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by