ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קוסנם בזק 
 
 מה עתיד, זה נראה כמו הנוקיה שלי זה   
 
מערכת חיים ברשת

במשרדים הגלובאליים של מחר, אם לשפוט על פי המוצר החדש של סיסקו, לא יהיה עוד צורך במרכזיות המוגבלות. הכל יעבוד אלחוטי, דרך האינטרנט, ובזול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשרדים של מחר (בעצם, של היום במקומות מסוימים) יעבדו אחרת. לא עוד מרכזיה מקומית עם טלפונים המחוברים לשולחנות, שהופכת את הסלולרי האישי לכלי העבודה המועדף, אלא רשת אלחוטית משרדית המחברת את המחשבים לרשת ובו בזמן את הטלפונים האחד לשני. כך תוכלו להישאר זמינים להטרדות חסרות הצדקה גם כשאתם בורחים לשולחן של חבריכם לעבודה.

המוצר החדש של חברת סיסקו, שמשתמש בטכנולוגיה המדוברת של העברת קול על פרוטוקולי אינטרנט (Voice Over IP), משיג למשרד עוד כמה יתרונות גדולים על המרכזייה הקווית הנוכחית. במציאות בה חברות רבות מפזרות את משרדיהן ברחבי תבל, הרי שרשתות הטלפון האינטרנטיות של סיסקו יכולות להתחבר האחת לשניה, ולמעשה להפוך לרשת אחת, בה שיחה בין המשרד הישראלי ומשרד האם בניו-יורק מתבצעת בתעריף הפנימי - כלומר בחינם.

על פי מגזין פורבס, סיסקו מתכננת לאפשר למשרד להרחיב את הרשת האלחוטית שלו, ולכלול בה גם "נקודות חמות", כלומר רשתות אינטרנט אלחוטיות במקומות ציבוריים, כגון בתי קפה ומסעדות, מוסדות ממשלתיים וכדומה. עוד תכנון עתידי הוא הוספת יכולת עבודה של הטלפונים המשרדיים עם הרשתות הסלולריות הרגילות, וכך יהפוך כל מכשיר שכזה לסלולרי לכל דבר, המשמש כמכשיר הטלפון המשרדי, מרגע שהוא נכנס לתחום הרשת האלחוטית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by