ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להעביר USB לירח 
 
 יש איפה לטעון ת`פלצפון?   
 
מערכת חיים ברשת

סקר שערכה חברת לוג'יטק גילה קשר הדוק ולא מפתיע במיוחד בין כמות הבלאגן על שולחן העבודה לבין כמות הזמן שלוקח לנו לסדר אותו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לכם חמש דקות לסדר את הראוטר, זוז!
 יש לכם חמש דקות לסדר את הראוטר, זוז!   
אם נפרוס את הכבלים של כל המחשבים האישיים בארה"ב מקצה אל קצה, נוכל להקיף את כדור הארץ ארבע פעמים או להגיע לחצי הדרך לירח, כך עולה מסקר שערכה יצרנית הציוד ההיקפי לוג'יטק.

הסקר, אותו ערכה החברה במסגרת קידום מוצרי האלחוט שלה (עכבר ומקלדת אלחוטיים) טוען כי הפלונטרים בחוטים עולים לשוק העסקים האמריקאי למעלה מ-1.3 מיליארד שעות עבודה בשנה אחת. זאת כיוון שהנשאל הממוצע בסקר מוציא 7.3 דקות ביום על ארגון שולחן העבודה שלו, הן בהתרת הקשרים והן בניקיון כללי של סביבת העבודה, כך מסרה ברנדה באטנבורג, מנהלת מחקר השווקים של החברה השוויצרית.

"זה הכל כבלים וערבוביה", אמרה באטנבורג ל-CNET. "יותר חוטים פירושם יותר זמן שמבוזבז על לנקות את השולחן". הגיון שוויצרי רצוף היה יכול להוביל למסקנה דומה גם בלי לבזבז אלפי דולרים על סקר, אבל איך אומרים... נו שוין.

הסקר המקוון מצא כי 26 אחוזים מקרב האנשים עם חצי מטר ופחות (של חוטים, סוטים קטנים) מוציאים פחות מחמש דקות ביום על ארגון השולחן. זאת בהשוואה ל-41 אחוזים מהאנשים עם כבלים יותר ארוכים המוציאים על העניין יותר מחמש דקות.
 
 
הסקר הקיף אלף משתמשי אינטרנט ונוהל ע"י חברת הסקרים גרינפילד און-ליין. לפי הסקר, למשתמש האינטרנט הממוצע יש כמטר של כבלים ליד המחשב, ולאחד מכל שישה אנשים יש למעלה ממטר ושמונים סנטימטרים של כבל ציוני גאה.

הסקר מצא כי 37 אחוזים מהנשאלים הגדירו את סביבת העבודה שלהם כ"צפופה אך מסודרת", בעוד 22 אחוזים הגדירו אותה כמקום הימצאו של הכאוס עלי תבל. מבין אלו שהגדירו את סביבת העבודה ככאוטית, 26 אחוזים היו בעלי כבל ארוך ממטר ושמונים ס"מ, בהשוואה ל-18 אחוזים מכלל הנשאלים.

אחד מכל ארבעה נשאלים אמר כי הוא הזיק למכשיר או טינף את שולחן העבודה הודות לפלונטרים בכבלים, או שנאלץ להפסיק לעבוד בגלל תסבוכות בכבלים.

שלא במפתיע, מצא הסקר של לוג'יטק כי לקוחות פשוט משתוקקים לאביזרים אלחוטיים. לשאלה מה היו עושים, אם יכלו לשנות את שולחן העבודה שלהם, הגיבו 44 אחוזים שהם היו שמחים לעכבר אלחוטי, ו-37 אחוזים היו משתוקקים למקלדת אלחוטית. הפתעה גמורה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by