ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קטעים בשביל החבר'ה 

קטעים בשביל החבר'ה

 
 
הילה בקמן

קטעי וידאו מצחיקים במיוחד, איך מתקשרים לטלפון ציבורי באנטארטיקה, מה עושים נגד התקפה של שדכן ואיך אפשר למצוא שירים חדשים באלבומים ישנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איזה קטעים פה

 
קטעי וידאו מצחיקים הם עניין שכיח ברשת. אולם PIMPLE.TV הוא אחד האתרים היחידים שמפיקים קבצי וידאו כאלה, המיועדים במיוחד לשיתוף באמצעות האימייל, בחינם, וכולם מאוד מאוד מצחיקים. הקטעים בשחור לבן - פארודיות על סרטוני ההסברה למשפחה על מין - פשוט פנטסטים.
 

הלו? מישהו שומע אותי

 
הטלפון הסלולרי כבר מזמן דחק הצידה את יוקרתו של הטלפון הציבורי, והיום מצויים הטלפונים הציבוריים בסכנת הכחדה. אתר זה מתעד את מאבק ההישרדות של אותו עולם הולך ונעלם, ומכיל ידיעות הנוגעות לנושא, תמונות של מגוון טלפונים ציבוריים מקוריים ברחבי העולם, ומאגר מספרי טלפונים ציבוריים, למקרה שיתחשק לכם לעשות טלפון אקראי לואתיקן, או לאנטארטיקה למשל.
 

נקמתם של מהדקי הנייר

 
נפלתם קורבן למהדק סיכות רצחני, למאוורר אימתני, לעכבר מחשב נשכני, לפח שחומד לצון או לכל ציוד משרדי אלים אחר? אם כן, זה המקום שיפרסם את הראיות לתוקפנותם של עמיתיכם השקטים, השופכות אור על ריבויין המדאיג של "תאונות העבודה".
 
 

טעות טועים טעינו

 
כל מי שפיתח מידה מסויימת של אינטימיות עם הרשת, מכיר את הודעת השגיאה מספר 404 המבשרת כי אין גישה לאתר המבוקש. מעבדת ה-404, מציגה את ההיסטוריה השערורייתית של הודעת השגיאה המוכרת, אינדקס מסווג של ההודעות הכי מקוריות ברשת, מדריך ליצירת דף 404, וצעדים שאפשר לנקוט בהם כדי לנצח את ה-404 ולהגיע לאתר המבוקש.
 

שירים שנשארים

 
יש שהם מתגלים אחרי חודשים, לפעמים אחרי שנים, ולפעמים לעולם לא. ארכיון השיר החבוי מכיל רשימה של שירים, שאינם מצויינים על גבי עטיפת אלבומים, שממתנגנים, על פי רוב, אחרי 4 או 5 דקות של דממה מרגע שהסתיים השיר האחרון, ואין אליהם גישה ישירה, אלא דרך השיר הקודם. עברו על הרשימה, ואולי תופתעו לגלות שירים שלא ידעתם על קיומם.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by