ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים - גיליון המילניום 

חדשות הפורומים - גיליון המילניום

 
 
מיכל יפה

כל מה שהתרחש בפורומים ביום הראשון של האלף השלישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אז זהו, הסתיים לו האלף (וגם אם לא, אנחנו לא נהיה אלה שמקלקלים את המסיבה) ואיתו הסתיימו כל סיכומי המילניום לדורותיהם. מדורנו הקט והצעיר לא מתיימר להתחרות בסיכומים של כולם, ולכן החלטנו להיות הראשונים שמסכמים את האלף השלישי, או ליתר דיוק, את היום הראשון שלו. בלי להכביר במילים, נצא לדרך. להלן סיכום היום הראשון בשארית חייכם, כפי שהצטייר בפורומים השונים:
 

ההודעה הראשונה

 
השאלה הגדולה היתה מי יהיה האמיץ שיקרא תגר על הבאג (נראה קצת מטופש עכשיו, אה?) ועל הפדיחה שבעצם ההודאה שהוא לא חוגג וישאיר את ההודעה הראשונה בפורומים.

מסתבר שעצם השארת ההודעה הראשונה היה מן אתגר כזה שלא מעט אנשים לקחו בו חלק. בנענע זה היה מנהל פורום שלושים ומשהו, שאף הצהיר מבעוד מועד על כוונתו זו, ולא, זה לא היה במקום לנשק את אשתו. הנשיקה נדחתה בדקה לכבוד ההודעה.

גם בפורום חיות מחמד בוואלה! היה זה מנהל הפורום שהשאיר את ההודעה הראשונה. הוא אמנם פספס בשניה וההודעה שלו הופיעה ב- 23:59, אבל הוא הזדרז לתקן את עצמו בעוד הודעה בחצות.

בפורומים של אורט ההודעה הראשונה הופיעה, כצפוי, בפורום מועדון הפי.סי. כותב ההודעה צירף להודעתו אנימציה חביבה המברכת את כולם במילניום שמח ומעבר חלק לשנת אלפיים.

ואילו בפורום אקטואליה ב- IOL ממש לא התרגשו מהעניין השולי הזה של מעבר האלף ומיהרו להצהיר כי ``הגולן שלנו לתמיד``.
 
 
 
מעט מאוחר יותר הופיעו גם ההודעות הראשונות בתפוז ובנטקינג. בחצות ו- 18 דקות הושארה בפורום הסקסי בתפוז הודעה תמוהה משהו וכשתי דקות לאחר מכן חיפש מישהו בפורום קחתן בנטקינג מיטה טיפולית מתקפלת. במילים אחרות - מילניום שמילניום, הציבור בשלו.


אז איפה לעזאזל הבאג?

מה לא אמרו עליו, שהוא ישבש לנו את החיים, יעצור את התנועה ויפוצץ כורים גרעיניים. איפה.

גם בפורומים חיפשו אחריו נואשות. בפורום אקטואליה בתפוז העלה מישהו את הטענה כאילו כל הבאג הזה הוא בכלל קונספירציה שנועדה ליצור בהלת קניות.

אבל לא. בפורומים אחרים מצאנו הודעות שמוכיחות שפה ושם הבאג השאיר את עקבותיו: בפורום באג 2000 ב- IOL סיפר מישהו על אימייל שהגיע אליו עם התאריך 2/6/2036, ואילו בפורום קיטורים בנענע הופיעה הודעה עם קישור לאתר שדה התעופה אוקלנד בניו-זילנד שמראה שנכון לתאריך 1 בינואר שנת 100 (!) הכל פועל כשורה. כמה שעות אח"כ כבר תוקן הבאג באתר, אבל הנה ההוכחה המצולמת:
 
 
בפורום עשרים ומשהו בנענע נמצא עוד באג. מנהלת הפורום סיפרה על `ניוז-גרופ` של מוסד אקדמי כלשהו, אותו מנהלים שניים מבכירי תעשיית ההיי-טק בישראל, שכל ההודעות בו נמחקו.

בפורום מחשבים ואינטרנט בוואלה! ניחם מישהו את מאוכזבי הבאג בידיעה שהבאג עוד עלול לצוץ במהלך השבוע, והודעה נוספת בפורום באג 2000 ב- IOL כבר מכינה אותנו לבאג הבא, שיתרחש ב- 18 בינואר 2038, למי שרוצה כבר מעכשיו להתחיל לאגור קונסרבים.


ועוד קצת סיכומים לסיום

אבנר סטפק, מנהל פורום שוק ההון בתפוז, סיכם את השנה החולפת בשוק ההון.
בפורום אקטואליה בוואלה! דנו בשאלה איפה היה מופע המילניום המוצלח ביותר
 
 
ולסיום נחזור לפורום מועדון הפי.סי, שם נשאלה השאלה שמעסיקה את כולנו - "אז מה עכשיו?"

עכשיו נצעד לנו בצעד בוטח אל עבר המאה ה- 21 בתקווה שההתפתחויות הטכנולוגיות שבה לא יבואו על חשבון האנושיות שלנו. אלף מוצלח שיהיה.
 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

ערוך ומוכן לשמוע את כל סיפורי האלף השלישי בפורומים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by